Studio Imago s.r.o., Praha 3

Těšíme se na vás v příjemném prostředí našeho poradenského studia, které se nachází v bezprostřední blízkosti nákupní galerie Atrium Flora. Hubnout může každý! Neváhejte vyhledat naši účinnou pomoc pro rychlé hubnutí. 

 

Více o jednom z předních výživových studií v Praze - studio Imago  

Poradenské centrum se skvělou dopravní dostupností, přímo na metru A, doslova pár kroků od výstupu z metra stanice Flora! Čeká na vás velmi příjemné prostředí a především skutečná pomoc a podpora výživových poradců v oblasti hubnutí, stravování a lifestyle, analýza těla - měření InBody, BMI a mnohé další. Jsme zde pro vás, nebojte se nás na cokoli zeptat. Rádi poradíme a jsme připraveni bezpečně provést celým procesem hubnutí a u klientů ho maximálně zefektivnit a urychlit. Z našich služeb si sami vyberete to, o co budete mít zájem. Výběr záleží jen na vás! Certifikovaní výživoví specialisté jsou připraveni poradit i s úskalími v oblasti výživy dětí, adolescentů, těhotných a kojících žen, sportujících dětí či dospělých a s výživou seniorů. 

NOVĚ u nás naleznete také pomoc s odvykáním kouření prostřednictvím bioresonance - vysoká úspěšnost a celkově výborné zkušenosti klientů s touto metodou. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření tuku v těle přístrojem InBody 

V našem centru provádíme profesionální analýzu těla na přístroji InBODY. Rezervujte si měření včetně tištěného výstupu a detailního rozboru výsledků už dnes! (Cena měření činí 300 Kč).

 

Nabídka biorezonance  

Paralelně s výživovým poradenstvím nabízíme také možnost měření na biorezonančním přístroji Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A)  nejmodernější screeningové metodě: 

Sensitiv Imago 530 je jedním z nejnovějších diagnostických přístrojů, který slibuje velký pokrok v medicíně. Přístroj Sensitiv Imago dokáže pracovat s energetickými drahami v našem těle, které možná znáte jako čakry z tradiční čínské medicíny. Dokáže je zaznamenávat a napravovat patologické změny, ke kterým dochází vlivem negativních faktorů vnějšího i vnitřního prostředí. Jedná se o velmi šetrnou, neinvazivní metodu, která dává možnost několikanásobně zkrátit dobu vyšetření a vyhnout se tak návštěvám mnoha specializovaných pracovišť tak, jak známe ze součanosti.

Samozřejmostí je u nás diskrétní a velmi individuální přístup, mnohaleté znalosti a zkušenosti v oblasti hubnutí. Dietní plán vám nastavíme dle vašich konkrétních potřeb. Jedinečností studia Imago je celostní pohled na člověka, specializuje se vedle hubnutí také na biorezonanci, tradiční čínskou medicínu a ajurvédu, to vše při současném využití nejnovějších vědeckých poznatků a pokroků západní medicíny. Pokud chcete hubnout, nejprve absolvujete vstupní konzultaci a diagnostiku těla na přístroji InBody 270, po zpracování individuálního výživového plánu budou pro vás velmi důležité a motivující kontroly a hodnocení dosažených výsledků. Konzultovat své dotazy můžete i telefonicky.

 

Přijďte k nám, pomůžeme vám změnit život!

Naše poradna nabízí ideální syntézu a kompromis mezi západní (klasickou) a východní (alternativní) medicínou. Pracujeme s lékařsky plně certifikovanými přístroji, chlubícími se mnoha mezinárodními oceněními. Spolupracujeme s lékaři - specialisty. Na druhou stranu, využíváme také postupy a recepty prověřené tisíciletou praxí východních systémů. Studujeme a praktikujeme techniky tradiční čínské medicíny, dietetiku, ájurvédu, filosofii 5 elementů, výživu a moudrost našich předků pro zachování a zlepšení našeho zdraví, rovnováhy a energie přírodní cestou. V neposlední řadě se opíráme o nejnovější vědecké výzkumy, poznatky a trendy v biorezonanci. Nabízíme ucelený koncept postupů prověřený našimi klienty, ale i námi samotnými. Toto všechno a mnohem víc z nás dělá ideálního průvodce na vaší cestě ke zdravému, spokojenému, vyrovnanému a dlouhému životu ve zdraví.
 
Nabízíme měření pomocí moderních přístrojů:
 
InBody270 Diagnostika těla - analýza těla přístrojem InBody - bioimpenanční měření tělesné hmotnosti a obsahu tuku, svalů, minerálů a vody v těle, metabolický věk a BMI
Sensitiv Imago 530 Biorezonanční přístroj schválen jako Medical Device Class II A
Ceragem Termomasážní a relaxační zdravotní lehátko

 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFIT PLUS. 
 

Studio Imago s.r.o., Praha 3

Vinohradská 2279/164 (5. patro)
130 00 Praha 3 - Vinohrady

+420 774 201 079
+420 602 614 931

Otevírací doba: 
Po - pá: 9:00 - 18:00 hod

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

So - Ne:  dle individuální domluvy

Studio se nachází přímo na metru Flora (trasa A), v bezprostřední blízkosti obchodního centra Atrium Flora. Možnost parkování před studiem. Tram č. 5, 15, 10, 16. 

Studio Imago s.r.o.

Petra ŠináklováPoradce: Petra Šináklová

Jsem poradcem pro hubnutí, certifikovaným výživovým poradcem pro biorezonanci, nabídnout vám ale mohu ještě více. Téma zdraví a zdravého životního stylu jsem začala řešit v době svých vleklých a kupících se zdravotních problémů. Vlastní zkušenost s řízenou detoxikací a správným stravovacím režimem mě přivedla nejprve k samostudiu a poté k dalšímu, velmi intenzivnímu vzdělávání v oblasti detoxikace, výživy a celostní medicíny.  

Každý člověk má jiné problémy a potřeby, cest ke zdraví vede mnoho, abychom mohla své znalosti uplatnit v praxi, otevřela jsem před lety s manželem otevřela dnes již zavedenou, velmi úspěšnou poradnu pro biorezonanci, hubnutí, zdraví a vitalitu, Imago 3 sídlící v Praze 3 na Vinohradech.  Zabývám se holistickou medicínou, pracuji jako biorezonanční specialista, terapeut celostní (holistické) medicíny a certifikovaný výživový poradce.  

Prošla jsem kurzy řízené detoxikace, biorezonance-holistické-kvantové medicíny, analýzy v temném i světlém poli mikroskopu, studiem Ajurvédy a základy tradiční čínské medicíny. Pomohu vám v případě vleklých zdravotních problémů, při hubnutí, při odvykání kouření apod. 

Bereme-li život člověka jako harmonii těla, duše a ducha, je potom zapotřebí starat se o své tělo s největší péčí a láskou. Nejen co se týče úpravy a vzhledu, detoxikace organismu, ale i z pohledu složení a vhodnosti stravy, očisty duše. Víme totiž, že jací jsme uvnitř, takoví jsme navenek. 

Ráda vám s hubnutím či jiným problémem pomohu a poradím. Samozřejmostí je individuální přístup, profesionální vedení a přesná analýza těla na přístroji InBody. 

Těším se na vás! 

Vaše Petra 

Jan ŠináklPoradce: Jan Šinákl

Proteinovou dietou začal před lety můj hlubší zájem o hubnutí a výživu. Díky ní jsem zhubl 15 kg. Díky své osobní zkušenosti mohu lépe pomoci svým klientům v úspěšné a trvalé redukci váhy. Ve své praxi pracuji s ryze českou, proteinovou dietou MyKETO a mohu potvrdit, že se skutečně jedná o dietu s výsledky, které denně zaznamenávám se svými klienty. Jsem akreditovaný poradce pro výživu a certifikovaný poradce pro biorezonanci. Aktivně se věnuji sportu a fitness.

Dlouhodobě se věnuji tématice zdraví a životního stylu. Nabízím vyváženou syntézu tradiční čínské medicíny a Ajurvédy propojené s moderními poznatky západní medicíny. Klientům pomáhám zvládnout negativní dopady nezdravého životního stylu, vedu je k porozumnění vlastnímu tělu a jeho potřeb, upevnění a udržení zdraví. Pozornost věnuji mnoha faktorům včetně často přehlíženému všudypřítomnému elektrosmogu a geo-biologicky rušivým zónám. Nabízím rovněž odvykání kouření biorezonancí. Pracuji s certifikovanými přístroji, např InBody pro analýzu skladby těla, Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A), Aureola S, Quantum YK3 a s dalšími. Věnuji se řízené a hloubkové detoxikaci, ordinuji biorezonanci a věnuji se i dalším účinným metodám.

Nebojte se mne na cokoli zeptat. Rád vám pomohu a poradím :) 

Jan Šinákl 

Mgr. Filip ŠináklMgr. Filip Šinákl

Jsem certifikovaný výživový poradce s mnoha zkušenostmi v tomto oboru. Jsem vám plně k dispozici radou, podporou a pomocí, a to nejen v průběhu vašeho hubnutí, ale i po něm.

Vaše hubnutí bude nejen úspěšné, ale také příjemné a především bezpečné. Vyvarujete se chyb a omylů, kterých byste se bez odborného vedení mohli dopustit. Společně se mnou se naučíte správně stravovat a sestavovat vyvážený jídelníček. Jsem přesvědčen o tom, že když se zdraví a výživa človeka bere jako komplex, není třeba slepě následovat dogmatická pravidla a bezmyšlenkovitě “počítat” kalorie, nabízím vám snažší a přitom velmi účinný způsob hubnutí. Redukce váhy a zdravá strava je především o změně životního stylu, eliminaci zdravotních obtíží, znovunalezení vašeho sebevědomí a radosti ze života. V tom všem vás podpořím a pomohu. 

Jedním z mých koníčků je vedle zdravé výživy také sport. Již od dětství se věnuji bojovým sportům a kondičnímu cvičení. I v této oblasti mám letité zkušenosti, mohu podpořit vaši výkonnost, vylepšit váš jídelníček a tím vás dovést na dosah k vašim vysněným cílům.

Neváhejte mne kontaktovat, těším se na vás! 

Filip Šinákl