Studio Imago s.r.o., Praha 3

Těšíme se na vás v příjemném prostředí našeho poradenského studia, které se nachází v bezprostřední blízkosti nákupní galerie Atrium Flora. Hubnout může každý! Neváhejte vyhledat naši účinnou pomoc pro rychlé hubnutí. 

 

Více o jednom z předních výživových studií v Praze - studio Imago  

Poradenské centrum se skvělou dopravní dostupností, přímo na metru A, doslova pár kroků od výstupu z metra stanice Flora! Čeká na vás velmi příjemné prostředí a především skutečná pomoc a podpora výživových poradců v oblasti hubnutí, stravování a lifestyle, analýza těla - měření InBody, BMI a mnohé další. Jsme zde pro vás, nebojte se nás na cokoli zeptat. Rádi poradíme a jsme připraveni bezpečně provést celým procesem hubnutí a u klientů ho maximálně zefektivnit a urychlit. Z našich služeb si sami vyberete to, o co budete mít zájem. Výběr záleží jen na vás! Certifikovaní výživoví specialisté jsou připraveni poradit i s úskalími v oblasti výživy dětí, adolescentů, těhotných a kojících žen, sportujících dětí či dospělých a s výživou seniorů. 

NOVĚ u nás naleznete také pomoc s odvykáním kouření prostřednictvím bioresonance - vysoká úspěšnost a celkově výborné zkušenosti klientů s touto metodou. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření tuku v těle přístrojem InBody 

V našem centru provádíme profesionální analýzu těla na přístroji InBODY. Rezervujte si měření včetně tištěného výstupu a detailního rozboru výsledků už dnes! (Cena měření činí 300 Kč).

 

Nabídka biorezonance  

Paralelně s výživovým poradenstvím nabízíme také možnost měření na biorezonančním přístroji Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A)  nejmodernější screeningové metodě: 

Sensitiv Imago 530 je jedním z nejnovějších diagnostických přístrojů, který slibuje velký pokrok v medicíně. Přístroj Sensitiv Imago dokáže pracovat s energetickými drahami v našem těle, které možná znáte jako čakry z tradiční čínské medicíny. Dokáže je zaznamenávat a napravovat patologické změny, ke kterým dochází vlivem negativních faktorů vnějšího i vnitřního prostředí. Jedná se o velmi šetrnou, neinvazivní metodu, která dává možnost několikanásobně zkrátit dobu vyšetření a vyhnout se tak návštěvám mnoha specializovaných pracovišť tak, jak známe ze součanosti.

Samozřejmostí je u nás diskrétní a velmi individuální přístup, mnohaleté znalosti a zkušenosti v oblasti hubnutí. Dietní plán vám nastavíme dle vašich konkrétních potřeb. Jedinečností studia Imago je celostní pohled na člověka, specializuje se vedle hubnutí také na biorezonanci, tradiční čínskou medicínu a ajurvédu, to vše při současném využití nejnovějších vědeckých poznatků a pokroků západní medicíny. Pokud chcete hubnout, nejprve absolvujete vstupní konzultaci a diagnostiku těla na přístroji InBody 270, po zpracování individuálního výživového plánu budou pro vás velmi důležité a motivující kontroly a hodnocení dosažených výsledků. Konzultovat své dotazy můžete i telefonicky.

 

Přijďte k nám, pomůžeme vám změnit život!

Naše poradna nabízí ideální syntézu a kompromis mezi západní (klasickou) a východní (alternativní) medicínou. Pracujeme s lékařsky plně certifikovanými přístroji, chlubícími se mnoha mezinárodními oceněními. Spolupracujeme s lékaři - specialisty. Na druhou stranu, využíváme také postupy a recepty prověřené tisíciletou praxí východních systémů. Studujeme a praktikujeme techniky tradiční čínské medicíny, dietetiku, ájurvédu, filosofii 5 elementů, výživu a moudrost našich předků pro zachování a zlepšení našeho zdraví, rovnováhy a energie přírodní cestou. V neposlední řadě se opíráme o nejnovější vědecké výzkumy, poznatky a trendy v biorezonanci. Nabízíme ucelený koncept postupů prověřený našimi klienty, ale i námi samotnými. Toto všechno a mnohem víc z nás dělá ideálního průvodce na vaší cestě ke zdravému, spokojenému, vyrovnanému a dlouhému životu ve zdraví.
 
Nabízíme měření pomocí moderních přístrojů:
 
InBody270 Diagnostika těla - analýza těla přístrojem InBody - bioimpenanční měření tělesné hmotnosti a obsahu tuku, svalů, minerálů a vody v těle, metabolický věk a BMI
Sensitiv Imago 530 Biorezonanční přístroj schválen jako Medical Device Class II A
Ceragem Termomasážní a relaxační zdravotní lehátko

 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFIT PLUS. 
 

Studio Imago s.r.o., Praha 3

Vinohradská 2279/164 (5. patro)
130 00 Praha 3 - Vinohrady

+420 774 201 079
+420 602 614 931

Otevírací doba: 
Po - pá: 9:00 - 18:00 hod

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

So - Ne:  dle individuální domluvy

Studio se nachází přímo na metru Flora (trasa A), v bezprostřední blízkosti obchodního centra Atrium Flora. Možnost parkování před studiem. Tram č. 5, 15, 10, 16. 

Studio Imago s.r.o.

Petra ŠináklováPoradce: Petra Šináklová

Jsem poradcem pro hubnutí, certifikovaným výživovým poradcem pro biorezonanci, nabídnout vám ale mohu ještě více. Téma zdraví a zdravého životního stylu jsem začala řešit v době svých vleklých a kupících se zdravotních problémů. Vlastní zkušenost s řízenou detoxikací a správným stravovacím režimem mě přivedla nejprve k samostudiu a poté k dalšímu, velmi intenzivnímu vzdělávání v oblasti detoxikace, výživy a celostní medicíny.  

Každý člověk má jiné problémy a potřeby, cest ke zdraví vede mnoho, abychom mohla své znalosti uplatnit v praxi, otevřela jsem před lety s manželem otevřela dnes již zavedenou, velmi úspěšnou poradnu pro biorezonanci, hubnutí, zdraví a vitalitu, Imago 3 sídlící v Praze 3 na Vinohradech.  Zabývám se holistickou medicínou, pracuji jako biorezonanční specialista, terapeut celostní (holistické) medicíny a certifikovaný výživový poradce.  

Prošla jsem kurzy řízené detoxikace, biorezonance-holistické-kvantové medicíny, analýzy v temném i světlém poli mikroskopu, studiem Ajurvédy a základy tradiční čínské medicíny. Pomohu vám v případě vleklých zdravotních problémů, při hubnutí, při odvykání kouření apod. 

Bereme-li život člověka jako harmonii těla, duše a ducha, je potom zapotřebí starat se o své tělo s největší péčí a láskou. Nejen co se týče úpravy a vzhledu, detoxikace organismu, ale i z pohledu složení a vhodnosti stravy, očisty duše. Víme totiž, že jací jsme uvnitř, takoví jsme navenek. 

Ráda vám s hubnutím či jiným problémem pomohu a poradím. Samozřejmostí je individuální přístup, profesionální vedení a přesná analýza těla na přístroji InBody. 

Těším se na vás! 

Vaše Petra 

Jan ŠináklPoradce: Jan Šinákl

Proteinovou dietou začal před lety můj hlubší zájem o hubnutí a výživu. Díky ní jsem zhubl 15 kg. Díky své osobní zkušenosti mohu lépe pomoci svým klientům v úspěšné a trvalé redukci váhy. Ve své praxi pracuji s ryze českou, proteinovou dietou MyKETO a mohu potvrdit, že se skutečně jedná o dietu s výsledky, které denně zaznamenávám se svými klienty. Jsem akreditovaný poradce pro výživu a certifikovaný poradce pro biorezonanci. Aktivně se věnuji sportu a fitness.

Dlouhodobě se věnuji tématice zdraví a životního stylu. Nabízím vyváženou syntézu tradiční čínské medicíny a Ajurvédy propojené s moderními poznatky západní medicíny. Klientům pomáhám zvládnout negativní dopady nezdravého životního stylu, vedu je k porozumnění vlastnímu tělu a jeho potřeb, upevnění a udržení zdraví. Pozornost věnuji mnoha faktorům včetně často přehlíženému všudypřítomnému elektrosmogu a geo-biologicky rušivým zónám. Nabízím rovněž odvykání kouření biorezonancí. Pracuji s certifikovanými přístroji, např InBody pro analýzu skladby těla, Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A), Aureola S, Quantum YK3 a s dalšími. Věnuji se řízené a hloubkové detoxikaci, ordinuji biorezonanci a věnuji se i dalším účinným metodám.

Nebojte se mne na cokoli zeptat. Rád vám pomohu a poradím :) 

Jan Šinákl 

Mgr. Filip ŠináklMgr. Filip Šinákl

Jsem certifikovaný výživový poradce s mnoha zkušenostmi v tomto oboru. Jsem vám plně k dispozici radou, podporou a pomocí, a to nejen v průběhu vašeho hubnutí, ale i po něm.

Vaše hubnutí bude nejen úspěšné, ale také příjemné a především bezpečné. Vyvarujete se chyb a omylů, kterých byste se bez odborného vedení mohli dopustit. Společně se mnou se naučíte správně stravovat a sestavovat vyvážený jídelníček. Jsem přesvědčen o tom, že když se zdraví a výživa človeka bere jako komplex, není třeba slepě následovat dogmatická pravidla a bezmyšlenkovitě “počítat” kalorie, nabízím vám snažší a přitom velmi účinný způsob hubnutí. Redukce váhy a zdravá strava je především o změně životního stylu, eliminaci zdravotních obtíží, znovunalezení vašeho sebevědomí a radosti ze života. V tom všem vás podpořím a pomohu. 

Jedním z mých koníčků je vedle zdravé výživy také sport. Již od dětství se věnuji bojovým sportům a kondičnímu cvičení. I v této oblasti mám letité zkušenosti, mohu podpořit vaši výkonnost, vylepšit váš jídelníček a tím vás dovést na dosah k vašim vysněným cílům.

Neváhejte mne kontaktovat, těším se na vás! 

Filip Šinákl

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení