Podmínky ochrany osobních údajů

Zaškrtnutím políčka níže dáváte svůj výslovný souhlas správci osobních údajů:

název GOLDIM spol. s.r.o., IČ 471 17 885, se sídlem Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C12537, aby zpracovával následující osobní údaje:

 

   1. identifikační informace (jméno, příjmení);
   2. kontaktní informace (e-mailová adresa, poštovní adresa, telefonní číslo);
   3. informace o používání výrobků a služeb, včetně informací obsažených ve vašich žádostech o výrobky a služby;
   4. informace z osobní, telefonické a elektronické komunikace;
   5. geolokalizační informace (informace z internetového prohlížeče nebo mobilních aplikací, které využíváte);

 

které správce získal přímo od vás nebo z veřejných zdrojů (registrů a jiných veřejných databází a evidencí a z informací ze sociálních sítí a internetu, které jste tam vy sám/sama umístil/a) a od třetích stran, které jsou oprávněny k přístupu a zapracovávání vašich osobních údajů a se kterými spolupracujeme, k následujícím účelům:

 

   1. zasílání newsletterů,
   2. zasílání informací,
   3. zasílání obchodních sdělení,
   4. nabízení výrobků a služeb,
   5. uskutečňování anket ohledně průzkumu trhu,
   6. automatické zpracování za účelem analýzy osobních údajů za účelem vývoje cílené reklamy odpovídající vašim potřebám,
   7. marketingové zpracování, analýzy a profilování s cílem přizpůsobit nabídku ohledně výrobků a služeb vašim potřebám a zkvalitňování služeb,
   8. organizace a vyhodnocení různých druhů soutěží nebo anket s možností výhry ceny nebo bez této možnosti.

 

Tento souhlas je udělen na dobu určitou, a to na dobu trvání obchodního vztahu a 5 let po skončení tohoto vztahu. Pokud se nestanete naším zákazníkem, bude Váš souhlas platný po dobu 5 let od jeho udělení. Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán. 

Tímto potvrzuji, že jsem se seznámil/a se zásadami ochrany osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a a že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné. Jsem si vědom/a, že mám právo vzít svůj souhlas kdykoli zpět, požadovat informaci, jaké osobní údaje jsou o mě zpracovávány, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k mým osobním údajům a tyto aktualizovat nebo opravit, požadovat výmaz mých osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení