O nás

o nas myketoCesta, kterou se naše rodinná firma GOLDIM před více než 29 lety v oblasti vývoje jídel a speciálních potravin vydala, přinesla mnoho úspěchů a ocenění. Co je však nejdůležitější, dopřála nám velký prostor k nabytí cenných zkušeností. Právě tyto zkušenosti nyní posloužily jako základní stavební kámen při budování na míru sestaveného redukčního plánu MyKETO. Naše nová vlajková loď, která vás vyveze ze začarovaného kruhu hladovění a drastických škodlivých diet, vyplouvá!

V čem přesně redukční plán MyKETO spočívá? V opravdovém hubnutí. S MyKETO zjistíte, že odložit nabraná kila skutečně lze. A to dokonce velmi jednoduše a pohodlně. Princip propracovaného dietního plánu MyKETO spočívá v intenzivním pocitu nasycení, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a přidané vláknině. Nebudete hladovět a kila půjdou dolů. Právě v nehladovění je jeho síla a odlišnost. Široký výběr proteinových jídel a koktejlů navíc báječně chutná a dodává tělu tolik potřebné vitamíny a minerály. MyKETO si zakládá na kvalitních surovinách a může přijít vhod i jako náhrada výživy, třeba pro vytížené manažery, sportovce či rekonvalescenty. Vyrábí se bez konzervantů, palmového oleje, syntetických barviv a dochucovadel. Příprava MyKETO produktů zabere jen chvilku.

Mějte se rádi, dopřejte si MyKETO, restartujete si metabolismus a efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Fotbálek s kamarády dáte jako mladíci a po letech vám padne i váš oblek z promoce. MyKETO vám pomůže změnit život. Výsledkem bude změna vašeho myšlení, postojů, vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, zdraví, štěstí a obdiv okolí. My všichni v GOLDIMu věříme, že až se s MyKETO poznáte, stane se vašim partnerem na cestě za zhubnutím a vnese i do vašich životů stejnou radost a štěstí, jako našemu týmu. Vaše MyKETO z jižních Čech

 

Vše si sami vyvíjíme i vyrábíme.

 

A jak to u nás funguje?

Nejdříve dlouho studujeme a navrhujeme, pak přijdou na řadu vývojové práce, složité výpočty, testování chutí a ladění do nejmenších detailů, nakonec produkty zkoušíme sami na sobě - tato část nás velmi baví :) a když je všechno dokonale ověřené a notifikované, představíme naše produkty i vám. 

 

 

Nákupem to u nás nekončí, chceme být pro vás rádcem a pomocníkem během vaší cesty s MyKETO.

Ať už jsou vaše důvody pro hubnutí jakékoliv, vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit. Lze využít online chat, telefonickou konzultaci nebo nás navštívit v některém z našich poradenských center, kde vám specialisté pro hubnutí pomohou lehce zvládnout celý proces redukce hmotnosti. 

 

 

Tuky

Tuky jsou nezbytné pro zachování zdraví a normální tělesné funkce. MyKETO dodává kvalitní tuky s vyváženým poměrem nasycených, mono- a vícenenasycených mastných kyselin. To je také důvodem, proč MyKETO neobsahuje palmový olej, který je levnou náhražkou kvalitních tuků. MyKETO klade důraz na obsah tělu prospěšných omega 3 a omega 6 mastných kyselin.

 

 

Minerály

Běžná strava je bohatá na průmyslově zpracované potraviny a současně chudá na přirozené zdroje minerálů a stopových prvků. Nedostatečně tak zohledňuje zvýšenou spotřebu minerálů, která je s redukcí hmotnosti spjata. U MyKETO máte jistotu vysokého, přesně definovaného příjmu klíčových minerálů a celého spektra stopových prvků.

 

 

Sacharidy

V běžné stravě jsou sacharidy zastoupeny velmi hojně. Vedle sedavého způsobu života představují hlavní příčinu epidemie obezity ve vyspělých zemích. Jejich nadbytek vede k nadměrnému ukládání zásobních tuků. U MyKETO jsou sacharidy omezeny do té míry, aby bylo tělo nuceno „přehodit“ pomyslné výhybky a čerpat energii z vnitřních zdrojů – ketolátek. Ty vznikají při spalování uloženého tuku. Poslední výzkumy potvrdily, že nízkosacharidová dieta (low-carb) je pro lidské zdraví velmi přínosná. Díky ní je možné nejen efektivně zhubnout, ale i pozitivně ovlivnit průběh některých nemocí, např. diabetu II. typu. Zásadám této stravy se s MyKETO snadno naučíte! 

Dle WHO je nadbytek sacharidů, zejména cukrů spojován s výskytem:

nadváhy a obezity

zubních kazů

cukrovky II. typu

metabolického syndromu

kvasinkových infekcí

zhoršené kvality pokožky

poruch chování u dětí s ADHD

nadměrné spotřeby vitamínů skupiny B, vápníku a hořčíku

 

Má celou řadu důležitých funkcí. Většina lidí během dne nemá čas sníst dostatek vlákniny. Pro ilustraci, denní příjem ovoce a zeleniny, pro dostatek vlákniny, by měl činit 1 kg. Skutečnost, že konzumujeme příliš málo vlákniny vede k nedostatečnému zasycení. To se odráží na větším množství snědené potravy a následné vytváření tukových zásob. MyKETO je bohaté na vlákninu a přináší rychlý pocit zasycení.

 

Vlákninu dělíme na rozpustnou a nerozpustnou (hrubou):

Rozpustnou vlákninu si můžeme představit jako houbu, která na sebe váže velké množství vody, svůj objem tak dokáže mnohonásobně zvýšit. Pro její trávení je třeba určitý čas, proto dochází současně k jejímu pomalejšímu posunu ze žaludku do tenkého střeva. To pociťujeme velmi příjemně, jako pocit nasycení. Vláknina je také velmi prospěšná pro osídlení trávicího traktu žádoucími laktobacily a bifidobakeriemi, dále pro normální metabolismus tuků a cholesterolu, stejně tak pro stabilizaci hladiny cukru v krvi. Je důležité si uvědomit, že prudké výkyvy hladiny cukru v krvi (glykémie) mohou s postupujícím časem vést k cukrovce II. typu. Nerozpustná vláknina slouží jako jakýsi kartáč, který čistí náš trávicí trakt od škodlivých látek. Díky této vláknině se potrava naším trávicím traktem pohybuje optimálně dlouhou dobu, 4 – 6 hodin. Při nedostatku hrubé vlákniny se naopak tato doba prodlužuje na 12 – 24 hodin, někdy dokonce až na týden! Vzniká zácpa, nahromaděná trávenina ve střevech podléhá hnilobným procesům za vzniku látek, které jsou pro zdraví škodlivé a mohou vážně poškozovat střevní povrch. 

Vitamíny jsou látky nezbytné pro život. Při nadváze a obezitě může tělo trpět skrytým nedostatkem vitamínů. Jejich rychlé doplnění díky MyKETO činí redukci hmotnosti mnohem efektivnější.

Bílkoviny

Proteiny, neboli bílkoviny jsou klíčovou ingrediencí správného fungování našeho těla, výstavby a obnovy svalové tkáně. Denně bychom měli přijmout zhruba tolik bílkovin, kolik vážíme. Běžná strava a mnohé diety jsou na bílkoviny chudé,  deficitní, často tak trpíme jejich skrytým nedostatkem. To se může projevit např. únavou a zhoršením zdravotního stavu, včetně imunitních funkcí. Naproti tomu MyKETO zajišťuje dostatek kvalitních bílkovin, a tak lépe chrání před ztrátou svalové hmoty během hubnutí. MyKETO vychází z nejnovějších vědeckých doporučení a využívá výhodných vzájemných poměrů mezi živočišnými a rostlinnými bílkovinami, indexu stravitelnosti a klade důraz na ideální podíl jednotlivých aminokyselin - základních stavebních jednotek bílkovin. Dbá na vyváženost celkové denní porce bílkovin. Ta je rovnoměrně rozložena tak, aby vaše tělo nemělo nedostatek bílkovin, na druhé straně ani nadbytek.

Stopové prvky

Běžná strava je bohatá na průmyslově zpracované potraviny a současně chudá na přirozené zdroje minerálů a stopových prvků. Nedostatečně tak zohledňuje zvýšenou spotřebu minerálů, která je s redukcí hmotnosti spjata. U MyKETO máte jistotu vysokého, přesně definovaného příjmu klíčových minerálů a celého spektra stopových prvků.