FatBurn: stimulační a termogenní spalovač tuků

Přemýšlíte, od kdy se pustit do hubnutí kil, které vám na konci roku přibyla? Neotálejte a vrhněte se do shazování nabraných kil co nejdříve, protože pokud své rozhodnutí budete odkládat z přibraných 2-3 kil bude najednou 5 nebo víc kg, které již půjde daleko hůře dát dolů. Máme ještě tip pro zrychlení shazování: doplněk stravy FATBURN je vysoce účinný termogenní spalovač tuků, který podpoří vaše novoroční předsevzetí a pořádně zatopí vašim tukovým polštářkům.

Doplněk stravy FatBurn je přírodní tukožrout, na který se můžete bez obav spolehnout!

FatBurn je účinný spalovač, který podporuje metabolismus tuků, snižuje jejich vstřebávání a zvyšuje energetický výdej a dodává energii. FatBurn využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na vaše tukové zásoby. Podpořte své úsilí o lepší postavu preparátem, který je nadupaný účinnými přírodními látkami!

Jak FatBurn funguje?

FatBurn je účinný spalovač, který funguje na několika úrovních najednou. Díky svým složkám podporuje metabolizmus tuků, snižuje jejich vstřebávání,  zvyšuje energetický výdej a navíc dodává energii.

FatBurn využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na uložené tukové zásoby.

Co je termogenze?

Jednoduše je to zvyšování tepla v těle díky zrychlování metabolických procesů, což jsou děje, při kterých jsou přeměňovány základní složky potravy a je uvolňována energie. Základní funkcí metabolických procesů je tvorba energie a stavebního materiálu pro organismus. Tyto děje jsou katalyzovány/řízeny enzymy. Chcete-li zvýšit účinek spalování tuků, kombinujte doplněk stravy FatBurn s preparátem MyKeto Enzym.

Účinné složky doplňku stravy FatBurn

  • qKajenský pepř s kapsaicinem – napomáhá udržení tělesné hmotnosti díky výdeji energie, termogenezi, přispívá k metabolismu tuků a sacharidů, snižuje energetický příjem díky menší chuti na jídlo.
  • Hořký pomerančovník neboli Citrus aurantium obsahuje synefrin, jeden z vůbec nejpopulárnějších spalovačů tuku, který podporuje termogenezi a příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a přispívá ke kontrole hmotnosti.
  • Guarana – obsahuje přírodní kofein, podporuje látkovou výměnu, má stimulační účinky, dodává energii a snižuje únavu.
  • Kofein – je vynikající pomocník při hubnutí.  Zvyšuje množství katecholaminů v krvi, což jsou látky, které připravují tukové zásoby k oxidaci – ke spalování. Takto se zvyšuje bazální metabolismu, jehož vyšší hodnoty jsou základem úspěšného hubnutí. Představuje totiž množství energie, kterou spálíte v klidu, bez fyzické námahy!
  • Extrakt z Yerby maté, známý také jako Cesmína paraguayská – pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti.  Příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a také snižuje míru duševní únavy.
  • Extrakt ze zelené kávy – je vynikajícím zdrojem kofeinu, který napomáhá hubnutí. Kromě kofeinu se zelená káva může pochlubit i vysokým obsahem kyseliny chlorogenové podporující hubnutí snížením vstřebávání tuku a glukózy.  
  • Vyvinuto – vyrobeno – ověřeno v ČR!

HUBNUTÍ
Aby bylo efektivní, je důležité zaměřit se na spalování tukové tkáně.

Aby bylo hubnutí efektivní, je důležité zaměřit se na spalování výlučně tukové tkáně, nikoliv svalové hmoty!

FatBurn využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na uložené tukové zásoby. Díky svým složkám podporuje metabolizmus tuků, snižuje jejich vstřebávání.


Extrakt ze zelené kávy je vynikajícím zdrojem kofeinu, který napomáhá hubnutí. Kromě kofeinu se zelená káva může pochlubit i vysokým obsahem kyseliny chlorogenové podporující hubnutí snížením vstřebávání tuku a glukózy.

ENERGIE
Je to, co všichni při zahájení diety opravdu nezbytně potřebujeme.

Změna stravování s sebou většinou přináší i nedostatek energie.


Guarana, obsahuje přírodní kofein, podporuje látkovou výměnu, má stimulační účinky, dodává energii a snižuje únavu. Udrží duševní výkonnost, mentální bdělost i paměť.


Extrakt z Yerby maté - známá také jako Cesmína paraguayská – antioxidant, který pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti. Příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a také snižuje míru duševní únavy. Napomáhá k vylučování vody z organizmu (pročištění).

 

SPALOVÁNÍ
Podpořte spalování tuků na maximum s účinnými přírodními extrakty!

Kajenský pepř s kapsaicinem – napomáhá udržení tělesné hmotnosti díky výdeji energie, termogenezi, přispívá k metabolismu tuků a sacharidů a díky menší chuti na jídlo snižuje i energetický příjem.

Kofein – je vynikající pomocník při hubnutí. Ověřeně zvyšuje množství katecholaminů v krvi, což jsou látky, které připravují tukové zásoby k oxidaci – ke spalování. Takto se zvyšuje bazální metabolizmu, jehož vyšší hodnoty jsou základem úspěšného hubnutí. Představuje totiž množství energie, kterou spálíte v klidu, bez fyzické námahy!

POTLAČENÍ CHUTI
Extrakt z hořkého pomerančovníku pomůže i s potlačením chuti

Při vývoji našeho spalovače jsme mysleli opravdu na všechno, proto jsme do něj přidali i extrakt, který pomáhá potlačit chutě. Chutě nejen na sladké, ale i na různé jiné pochutiny bývají důvodem, proč naše motivace může pokulhávat, často se jim nedokážeme ubránit!


Hořký pomerančovník neboli Citrus aurantium, obsahuje přírodní látku synefrin, jehož účinnost se zvyšuje v kombinaci s kofeinem, výrazně potlačuje chuť k jídlu, zvyšuje termogenezi (produkci tepla spalováním), příznivě ovlivňuje vylučování vody z organizmu, metabolizmus tuků a přispívá ke kontrole hmotnosti.

Vše ve zkratce:

rCitrus aurantium obsahuje synefrin, jeden z vůbec nejpopulárnějších spalovačů tuku, který podporuje termogenezi, zvýšený výdej energie v kombinaci s extraktem z guarany, zelené kávy a yerby maté hraje velkou roli při štěpení tuků. Velmi důležitý je kapsaicin z kajenského pepře, který vedle podpory celkového energetického výdeje působí na metabolismus tuků a cukru a podporuje snížení příjmu kalorií ze stravy. Citrus aurantium zároveň podporuje normální funkci dýchacího systému. Guarana podporuje látkovou výměnu, má stimulační účinky - dodává energii a oddaluje únavu. Kajenský pepř, napomáhá udržení tělesné hmotnosti díky výdeji energie - termogenezi, přispívá k metabolismu tuků a sacharidů, dále redukuje energetický příjem díky snižování chuti na jídlo. FatBurn užívejte v maximální denní dávce 2 kapsle, které doporučujeme stále užít před vydatným jídlem a nebo před cvičením: v tomto případě působí také jako výborný sportovní "nakopávač".

 

Náš prémiový „tukožrout“ vás podpoří na všech úrovních!  Nemusíte nevyhnutelně strávit několik hodin v posilovně – FatBurn je cílen na spalování tuků, hubnutí, dostatek energie i potlačení chuti. Tak na co čekáte? Pusťte se do toho!