DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Užíváte zelený ječmen? Tělo i mysl vám poděkují

lllJaro je konečně tady! Sluníčko pomalu prohřívá po zimě zkřehlou půdu, jarní deště ji zavlažují, vodou propláchnuté kořínky nasávají živiny a zelené výhonky se vehementně hlásí k životu. Celá příroda jásá a předávkovává se radostí a pozitivitou. Máte to taky tak? Cítíte taky tu nádhernou vůni? Tu životadárnou energii? Že ne? Jediné, co cítíte, je touha nic nedělat zachumlat se do peřin? S lidským tělem je to jako s tou zkřehlou půdou. I tělo potřebuje na jaře hydrataci a pročištění. Od zdravého a čistého kořínku se totiž (a nejen v lidském těle) odvíjí úplně vše. Přečtěte si, proč tomu tak je.

 

Jste unaveni a bez energie? Vaše tělo žádá jediné!

Žijeme ve velmi znečištěném světě. Osobně známé jsou nám smogové situace, kouřící výfuky okolo jedoucích automobilů i nelibě vonící komíny rodinných domů ve městech i na vesnicích. Jíme stravu s mnoha zlepšovačí chuti, napájíme se litry kávy, kolových nápojů, dopřáváme si alkohol, kouříme, v chemii pereme, čistíme byt, myjeme se. Chemií se dokonce líčíme a zkrášlujeme. Uznejme, že úsilí, které musí vynaložit lidská játra, aby tělo udržela v relativní „čistotě“,  je mimořádné.

 

Nálož vitamínů a minerálů

Nic naplat, čas od času je naší "přirozené čističce odpadů" zapotřebí trochu odlehčit a pomoci. Jako celkové tonikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje je označován zelený ječmen. Zelený ječmen vítězí v oblibě mezi tzv. zelenými superpotravinami. Jednak proto, že jeho užívání je chuťově mnohem příjemnější, než u některých jiných superfoods, ale zejména díky svým mimořádným vlastnostem. 

Pokud hledáte skutečně kvalitní zelený ječmen, jste na správné adrese. Přesně takový pro vás totiž máme, dokonce v bio kvalitě. Pro tuzemské zákazníky ho dovážíme až z Nového Zélandu. 

 

Vaše tělo si zaslouží tu nejlepší péči

Podle nejnovějších výzkumů, které intenzivně probíhají především v Japonsku, je zelený ječmen vynikajícím doplňkem výživy a skutečným obohacením každého jídelníčku i redukční diety. Je vynikajícím zdrojem vitamínů a minerálů, pomoci může všude tam, kde je náš jídelníček nevyvážený a potřebuje doplnit a obohatit o důležité složky výživy. Na dostatečnou výživu je třeba paradoxně dbát u osob s nadváhou, přestože byste se mohli domnívat, že člověku s nadváhou ve stravě nic nechybí, opak bývá pravdou. V kaloricky bohaté a nevyvážené stravě mohou chybět jak vitamíny, minerály tak i další cenné složky výživy. Přemíra tuků a cukrů ve stravě rovněž může znamenat to, že ve stravě chybí potřebné bílkoviny.

Na zeleném ječmenu je unikátní to, že našemu tělu dodá velmi širokou skupinu látek, kterých se nám běžnou stravou nemusí vždy dostávat. Patří mezi ně v běžné stravě vitamíny, minerály, proteiny, cenný chlorofyl (zelené barvivo potřebné mimo jiné pro kvalitu pleti), ale také biologicky aktivní enzymy včetně cytochrom oxidázy, potřebné pro metabolismus tuků a enzymu superoxid dismutázy.

Zelený ječmen se doporučuje při nedostatečně vyváženém jídelníčku, velmi vhodný je při redukčním režimu, při sportu, vhodný je taktéž u diabetiků a osob v produktivním a vyšším věku. Zelený ječmen je vhodný již od 2. fáze hubnutí.

 

Skutečně jakostní zelený ječmen obsahuje:

  • vitamíny,
  • minerály,
  • stopové prvky,
  • proteiny,
  • enzymy, především cennou superoxid dismutázu - BIO Zelený ječmen deklaruje 39 000 IU tohoto enzymu na 100 g sušené šťávy z osení mladého ječmene

Bio sušená šťáva z osení mladého ječmene je nejvyšší metou kvality

Bio Zelený ječmen je 100 % čistě přírodní zelená potravina ze skupiny superfoods pro přípravu aktivního nápoje bohatého na enzymy, vitamíny a minerály, proteiny, chlorofyl a další bioaktivní látky bez přídavku aditiv. Stačí pouze rozmíchat ve vodě a hodnotný nápoj s bohatou skladbou makro - i mikroživin je připraven!

 BIO Zelený ječmen je nedílnou součástí fitness životního stylu a filosofie čistého stravování (clean eating). Zelený ječmen si vybírejte vždy na základě kvality! 

 

O blahodárných účincích zeleného ječmene bychom mohli psát nekonečné romány. Nejlepší však bude, když ho vyzkoušíte a ověříte si ho sami.  Zelený ječmen si právem zaslouží vaši pozornost. Na co se vyplatí dát pozor, abyste se neošidili nákupem nekvalitních produktů s drcenou trávou. Požadujte kvalitu nejvyšší – bio sušenou štávu z osení zeleného ječmene, která je nedostižná, díky místu svého pěstování na úrodné půdě bohaté na živiny a minerály i šetrným procesem zpracování, jehož výsledkem je produkt nejvyšší možné kvality. 

Přejeme vám krásné jaro!