Kondice PRO, České Budějovice

Zhubněte rychle a pohodlně s námi

V příjemném prostředí našeho poradenského centra vás čeká přesně tolik služeb, kolik si u nás sami vyberete :) Věřte, že opravdu je z čeho vybírat! Zvolit můžete například výživové poradenství - vstupní konzultace, přesnou diagnostiku těla - měření tuku na přístrojích inBODY 230 s možností pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je profesionální přístup, diskrétnost a nastavení dietního plánu např. keto diety dle vašich individuálních potřeb. Začněte hubnout už dnes, nechte se od nás motivovat k úspěšnému hubnutí s vynikajícími výsledky! Objevte i další naše služby, třeba nově otevřenou solnou jeskyni nebo skvělé relaxační masáže, přednášky nebo originální kurzy vaření a kulinářství. Přijďte načerpat novou energii a přijměte naše pozvání do světa pohody, vůní a malých zázraků. 

Solná jeskyně

Solná jeskyně je nově pro vás otevřena! Objednat se můžete na každý den, včetně víkendů v čase 8-19 hod. Přijďte relaxovat, odpočinout si, podpořit svůj imunitní systém a užít si čas jen pro sebe...Čeká na vás uvolnění a relaxace v příjemném prostředí, které jsme vytvořili z celkem 5 tun zdraví příznivě působící soli. V nabídce je zvýhodněné vstupné pro děti, studenty a seniory, mile vás potěší také permanentky na 5 nebo 10 vstupů. Přijďte do solné jeskyně! Více informací ZDE

 

Jídelníček na míru 

Na míru vám sestavíme jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout můžeme rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a denních aktivit.

 

Ukázka variant jídelníčku:

  • Redukční, zde pracujeme s ovědčeným dietním programem MyKETO
  • Nárůst svalové hmoty
  • Udržení zdraví a kondice 
  • Bezlepkový
  • Při laktózové intoleranci
  • Vegetariánský s prvky makrobiotiky
  • Paleo/primal 

Obnovení fyzických a psychických sil 

Pozvánku můžete přijmout i na relaxační masáže, které v dnešní uspěchané době navodí regeneraci vašich fyzických a psychických sil.

V našem poradenském centru přijímáme hotovost a benefitní karty SODEXO.
 

Kondice PRO, České Budějovice

Kamarytova 175/21
370 01 České Budějovice
+420 777 876 097

Otevírací doba: 
Po - ne: 9:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

Kondice Jeníkovi, s.r.o.

Jindra JeníkováJindra Jeníková

"Nejkrásnější jsou oči klientů. Nejdřív v nich doutná plamínek touhy a teď by mohli zhubnout. A časem se plamínek v očích rozhoří, až je v nich napsáno "já to zvládl/a!". To mě baví. To je moje práce. Moje práce je vrátit Vám jiskru do očí!"

Pár slov o mě:

Jako výživový poradce pracuji již 19 let. Zabývám se poradenskou činností v oblasti trvalého hubnutí, podpoře a zlepšení zdraví svých klientů. Na míru vám sestavím dietní plán MyKETO nebo jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout mohu rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a jeho denní aktivity.

Kromě poradenství při hubnutí se věnuji i dalším oblastem lidského zdraví

Kromě poradenské činnosti se věnuji i přednáškové činnosti a vedu kurzy vaření,  kde si sami vyzkoušíte vyrobit a uvařit jídla, která domě běžně nejíte, např. pomazánky z tofu, špaldový salát, luštěninové lahůdky nebo zdravé, ale chutné sladkosti. 

Neváhejte mě kontaktovat

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám poradím a provedu vás na cestě za pevnějším zdravím a štíhlou postavou. 

Jindra Jeníková 

Kondice PRO, České Budějovice 

PS: Máte-li chuť se uvolnit a relaxovat, načerpat novou energii, přijměte pozvání do Kondice PRO, České Budějovice také na relaxační masáže. U nás zavítáte do uklidňujícího světa vůní, příjemných zážitků, relaxace a malých zázraků. Načerpejte novou energii. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení