Kondice PRO, České Budějovice

Zhubněte rychle a pohodlně s námi

V příjemném prostředí našeho poradenského centra vás čeká přesně tolik služeb, kolik si u nás sami vyberete :) Věřte, že opravdu je z čeho vybírat! Zvolit můžete například výživové poradenství - vstupní konzultace, přesnou diagnostiku těla - měření tuku na přístrojích inBODY 230 s možností pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je profesionální přístup, diskrétnost a nastavení dietního plánu např. keto diety dle vašich individuálních potřeb. Začněte hubnout už dnes, nechte se od nás motivovat k úspěšnému hubnutí s vynikajícími výsledky! Objevte i další naše služby, třeba nově otevřenou solnou jeskyni nebo skvělé relaxační masáže, přednášky nebo originální kurzy vaření a kulinářství. Přijďte načerpat novou energii a přijměte naše pozvání do světa pohody, vůní a malých zázraků. 

Solná jeskyně

Solná jeskyně je nově pro vás otevřena! Objednat se můžete na každý den, včetně víkendů v čase 8-19 hod. Přijďte relaxovat, odpočinout si, podpořit svůj imunitní systém a užít si čas jen pro sebe...Čeká na vás uvolnění a relaxace v příjemném prostředí, které jsme vytvořili z celkem 5 tun zdraví příznivě působící soli. V nabídce je zvýhodněné vstupné pro děti, studenty a seniory, mile vás potěší také permanentky na 5 nebo 10 vstupů. Přijďte do solné jeskyně! Více informací ZDE

 

Jídelníček na míru 

Na míru vám sestavíme jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout můžeme rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a denních aktivit.

 

Ukázka variant jídelníčku:

  • Redukční, zde pracujeme s ovědčeným dietním programem MyKETO
  • Nárůst svalové hmoty
  • Udržení zdraví a kondice 
  • Bezlepkový
  • Při laktózové intoleranci
  • Vegetariánský s prvky makrobiotiky
  • Paleo/primal 

Obnovení fyzických a psychických sil 

Pozvánku můžete přijmout i na relaxační masáže, které v dnešní uspěchané době navodí regeneraci vašich fyzických a psychických sil.

V našem poradenském centru přijímáme hotovost a benefitní karty SODEXO.
 

Kondice PRO, České Budějovice

Kamarytova 175/21
370 01 České Budějovice
+420 777 876 097

Otevírací doba: 
Po - ne: 9:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

Kondice Jeníkovi, s.r.o.

Jindra JeníkováJindra Jeníková

"Nejkrásnější jsou oči klientů. Nejdřív v nich doutná plamínek touhy a teď by mohli zhubnout. A časem se plamínek v očích rozhoří, až je v nich napsáno "já to zvládl/a!". To mě baví. To je moje práce. Moje práce je vrátit Vám jiskru do očí!"

Pár slov o mě:

Jako výživový poradce pracuji již 19 let. Zabývám se poradenskou činností v oblasti trvalého hubnutí, podpoře a zlepšení zdraví svých klientů. Na míru vám sestavím dietní plán MyKETO nebo jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout mohu rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a jeho denní aktivity.

Kromě poradenství při hubnutí se věnuji i dalším oblastem lidského zdraví

Kromě poradenské činnosti se věnuji i přednáškové činnosti a vedu kurzy vaření,  kde si sami vyzkoušíte vyrobit a uvařit jídla, která domě běžně nejíte, např. pomazánky z tofu, špaldový salát, luštěninové lahůdky nebo zdravé, ale chutné sladkosti. 

Neváhejte mě kontaktovat

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám poradím a provedu vás na cestě za pevnějším zdravím a štíhlou postavou. 

Jindra Jeníková 

Kondice PRO, České Budějovice 

PS: Máte-li chuť se uvolnit a relaxovat, načerpat novou energii, přijměte pozvání do Kondice PRO, České Budějovice také na relaxační masáže. U nás zavítáte do uklidňujícího světa vůní, příjemných zážitků, relaxace a malých zázraků. Načerpejte novou energii.