Linie - poradna pro zdraví a hubnutí, Písek

Těšíme se na vás v příjemném prostředí našeho poradenského studia, kde vám poskytneme veškerý servis. Nabízíme vysoce profesionální a individuální přístup nastavený pro co nejlepší výsledky hubnutí. Naši poradnu naleznete přímo v Galerii Florián 1. patro. 

Hubnout může každý! Neváhejte vyhledat naši účinnou pomoc pro rychlé a viditelné hubnutí! Jsme zde pro vás. Čeká na vás přesně tolik profesionálních služeb, které si u nás vyberete. Záleží jen na vás, o co budete mít z naší široké nabídky zájem. Pro sportovce i ostatní zájemce máme např.  přesnou diagnostiku těla - měření tuku na přístrojích InBODY 230, nabízíme rychlé a účinné hubnutí s keto dietou MyKETO na míru, včetně pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je individuální přístup a nastavení dietního plánu dle vašich potřeb. Nově nabízíme výhodné balíčky keto diety a dárkové balíčky za velmi výhodné ceny. Termín konzultací si můžete zvolit i mimo konzultační dobu po telefonické dohodě. Rádi se vším poradíme. Proteinový program MyKETO si v poradně můžete přímo zakoupit nebo objednat emailem a jenom vyzvednout. Jsme zde pro vás, neváhejte se k nám objednat. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření tuku v těle přístrojem InBody 

V našem centru poskytujeme analýzu těla na přístroji InBODY. Měření tuku, včetně detailního rozboru výsledků a stanovení BMI (body mass indexu), si můžete objednat každý všední den, cena 300 Kč. 

 

Neváhejte a objednejte se k nám! 

Navštivte naše příjemné a zavedené poradenské centrum pro zdraví, krásu a rychlé hubnutí. Schůzku si můžete domluvit i mimo běžnou provozní dobu na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailu. Vždy se vám pokusíme maximálně vyjít vstříc, pomůžeme a profesionálně poradíme. Nejčastěji pomáháme lidem, kteří se trápí s kilogramy navíc, získáte zpět své sebevědomí, určitě příjemný je i obdiv okolí. Rádi se věnujeme i výživě těhotných a kojících žen, dětí od narození, přes školní věk až po adolescenci. Hubnutí nabízíme také pro diabetiky. Věnujeme se i poradenství pro sportovce a zlepšení jejich výkonnosti. Jak společně pracujeme? Scházíme se pravidelně po zvolenou dobu, vylepšíme váš běžný jídelníček, pitný režim a průběžně se dopracováváme ke stanovenému cíli. Nebojte, s naší pomocí bude pro vás hubnutí lehké, pohodlné a hlavně bezpečné. Věřte, že důležité je nejen zhubnout, ale také si váhu udržet a s tím vším vám rádi poradíme a pomůžeme. 

Snižování hodnot vnitřního tuku – i naoko štíhlí lidé mají problémy


Ne každý potřebuje zhubnout. Ale i lidé štíhlí mohou mít povážlivě vysokou hodnotu skrytého tuku, který obaluje vnitřní orgány a bezprostředně ohrožuje jejich funkci a způsobuje např. cukrovku, vysoký krevní tlak.
Naše společná práce je pak zaměřena na snížení nebezpečných hodnot
a vyrovnání metabolismu. Vysoký vnitřní tuk zaznamenávám mj. u lidí, kteří drželi drastické diety.

Úprava výživy – klienti s nedostatkem času na sebe sama

Třetí kategorií mých klientů jsou lidé úspěšní, ale také uspěchaní, ustaraní, zkrátka vyčerpaní. Pro své pracovní a rodinné povinnosti nestíhají pravidelně jíst, odbývají se a jejich organismus trpí nedostatkem živin. Zde se zaměřuji na doplnění stravy, zlepšení zdravotního stavu organismu, sestavení jídelníčku.


Pro koho je spolupráce s výživovým poradcem vhodná?

  • Už dlouho se potýkáte s nadváhou a stále se Vám nedaří zhubnout, proto hledáte pomoc odborníka.
  • O výživě toho hodně víte, ale potřebujete si utřídit informace a vybrat ty, co jsou pro vás osobně důležité.
  • Nemáte příliš času věnovat se složitému vaření. Potřebujete svůj jídelníček přizpůsobit Vašemu životnímu stylu.
  • Chcete zdravě a rozumně nabírat svalovou hmotu.
  • Chcete si nechat poradit s výběrem vhodných potravinových doplňků.
Přijímáme hotovost, rovněž je možné platbu provést převodem na účet.  Nově přijímáme benefitní karty Benefit Plus! 

Linie - poradna pro zdraví a hubnutí, Písek

Havlíčkovo náměstí  94
397 01 Písek

+420 603 273 573

Otevírací doba:
Út: 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

(po předchozí telefonické dohodě je možný i jiný den, včetně sobot)

Naši poradnu naleznete přímo v Galerii Florián 1. patro. 

Linie - poradna pro zdraví a hubnutí, Galerie Florián 1. patro Havlíčkovo náměstí  94 397 01 Písek

 

silhuettePoradca: Dagmar Kočí

Havlíčkovo náměstí  94
397 01 Písek

www.linie-hubnuti.cz

Výživovému poradenství se věnuji mnoho let, snažím se neustále vzdělávat, abych mohla klientům co nejvíce pomoci. Největší radostí je pro mě spokojený klient. Ráda vám poradím, jak hubnout bez jo-jo efektu.

Těším se na vás :) 

Dagmar Kočí 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení