DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Linie - poradna pro zdraví a hubnutí, Písek

Těšíme se na vás v příjemném prostředí našeho poradenského studia, kde vám poskytneme veškerý servis. Nabízíme vysoce profesionální a individuální přístup nastavený pro co nejlepší výsledky hubnutí. Naši poradnu naleznete přímo v Galerii Florián 1. patro. 

Hubnout může každý! Neváhejte vyhledat naši účinnou pomoc pro rychlé a viditelné hubnutí! Jsme zde pro vás. Čeká na vás přesně tolik profesionálních služeb, které si u nás vyberete. Záleží jen na vás, o co budete mít z naší široké nabídky zájem. Pro sportovce i ostatní zájemce máme např.  přesnou diagnostiku těla - měření tuku na přístrojích InBODY 230, nabízíme rychlé a účinné hubnutí s keto dietou MyKETO na míru, včetně pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je individuální přístup a nastavení dietního plánu dle vašich potřeb. Nově nabízíme výhodné balíčky keto diety a dárkové balíčky za velmi výhodné ceny. Termín konzultací si můžete zvolit i mimo konzultační dobu po telefonické dohodě. Rádi se vším poradíme. Proteinový program MyKETO si v poradně můžete přímo zakoupit nebo objednat emailem a jenom vyzvednout. Jsme zde pro vás, neváhejte se k nám objednat. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření tuku v těle přístrojem InBody 

V našem centru poskytujeme analýzu těla na přístroji InBODY. Měření tuku, včetně detailního rozboru výsledků a stanovení BMI (body mass indexu), si můžete objednat každý všední den, cena 300 Kč. 

 

Neváhejte a objednejte se k nám! 

Navštivte naše příjemné a zavedené poradenské centrum pro zdraví, krásu a rychlé hubnutí. Schůzku si můžete domluvit i mimo běžnou provozní dobu na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailu. Vždy se vám pokusíme maximálně vyjít vstříc, pomůžeme a profesionálně poradíme. Nejčastěji pomáháme lidem, kteří se trápí s kilogramy navíc, získáte zpět své sebevědomí, určitě příjemný je i obdiv okolí. Rádi se věnujeme i výživě těhotných a kojících žen, dětí od narození, přes školní věk až po adolescenci. Hubnutí nabízíme také pro diabetiky. Věnujeme se i poradenství pro sportovce a zlepšení jejich výkonnosti. Jak společně pracujeme? Scházíme se pravidelně po zvolenou dobu, vylepšíme váš běžný jídelníček, pitný režim a průběžně se dopracováváme ke stanovenému cíli. Nebojte, s naší pomocí bude pro vás hubnutí lehké, pohodlné a hlavně bezpečné. Věřte, že důležité je nejen zhubnout, ale také si váhu udržet a s tím vším vám rádi poradíme a pomůžeme. 

Snižování hodnot vnitřního tuku – i naoko štíhlí lidé mají problémy


Ne každý potřebuje zhubnout. Ale i lidé štíhlí mohou mít povážlivě vysokou hodnotu skrytého tuku, který obaluje vnitřní orgány a bezprostředně ohrožuje jejich funkci a způsobuje např. cukrovku, vysoký krevní tlak.
Naše společná práce je pak zaměřena na snížení nebezpečných hodnot
a vyrovnání metabolismu. Vysoký vnitřní tuk zaznamenávám mj. u lidí, kteří drželi drastické diety.

Úprava výživy – klienti s nedostatkem času na sebe sama

Třetí kategorií mých klientů jsou lidé úspěšní, ale také uspěchaní, ustaraní, zkrátka vyčerpaní. Pro své pracovní a rodinné povinnosti nestíhají pravidelně jíst, odbývají se a jejich organismus trpí nedostatkem živin. Zde se zaměřuji na doplnění stravy, zlepšení zdravotního stavu organismu, sestavení jídelníčku.


Pro koho je spolupráce s výživovým poradcem vhodná?

  • Už dlouho se potýkáte s nadváhou a stále se Vám nedaří zhubnout, proto hledáte pomoc odborníka.
  • O výživě toho hodně víte, ale potřebujete si utřídit informace a vybrat ty, co jsou pro vás osobně důležité.
  • Nemáte příliš času věnovat se složitému vaření. Potřebujete svůj jídelníček přizpůsobit Vašemu životnímu stylu.
  • Chcete zdravě a rozumně nabírat svalovou hmotu.
  • Chcete si nechat poradit s výběrem vhodných potravinových doplňků.
Přijímáme hotovost, rovněž je možné platbu provést převodem na účet.  Nově přijímáme benefitní karty Benefit Plus! 

Linie - poradna pro zdraví a hubnutí, Písek

Havlíčkovo náměstí  94
397 01 Písek

+420 603 273 573

Otevírací doba:
Út: 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

(po předchozí telefonické dohodě je možný i jiný den, včetně sobot)

Naši poradnu naleznete přímo v Galerii Florián 1. patro. 

Linie - poradna pro zdraví a hubnutí, Galerie Florián 1. patro Havlíčkovo náměstí  94 397 01 Písek

 

silhuettePoradca: Dagmar Kočí

Havlíčkovo náměstí  94
397 01 Písek

www.linie-hubnuti.cz

Výživovému poradenství se věnuji mnoho let, snažím se neustále vzdělávat, abych mohla klientům co nejvíce pomoci. Největší radostí je pro mě spokojený klient. Ráda vám poradím, jak hubnout bez jo-jo efektu.

Těším se na vás :) 

Dagmar Kočí