Poradenské centrum MyKETO Rychnov-Liberk

Budiž ti dieta lehká! Neváhejte vyhledat naši odbornou pomoc pro rychlé a viditelné hubnutí.

Poradenské centrum MyKETO Liberk - kousek od Rychnova

Nabízíme péči v oblasti hubnutí s úspěšným, ryze českým dietním programem MyKETO. Profesionálně se staráme nejen o váš zevnějšek, pečujeme také o vaše vnitřní zdraví a harmonii. V případě vašeho zájmu vás provedeme na cestě za úspěšným a bezpečným zhubnutím. Sami si ověříte, že díky dietnímu plánu MyKETO bude pro vás hubnutí snadné a pohodlné, navíc bez pocitu hladu a nervozity. Vstupní diagnostiku provádíme na přístoji InBODY, samozřejmostí je pro nás individuální přístup a nastavení dietního plánu MyKETO dle konkrétních potřeb.

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření TUKU na přenosném přístroji InBody 120 (BMI)

V našem centru nabízíme analýzu těla na přístroji InBODY. Měření, včetně detailního rozboru výsledků a přesného stanovení BMI (body mass indexu) za 300 Kč, si můžete rezervovat každý všední den a lépe tak poznat své tělo. 

+ Bydlíte v okolí, ale nechce se vám k nám? Nevadí, diagnostiku vám uděláme klidně i u vás doma!
Nikdy to nebylo snazší. S přenosným měřícím přístrojem InBody 120 rádi provedeme diagnostiku diskrétně i v pohodlí vašeho domova. Domluvte si schůzku s naším poradcem ještě dnes a druhý den už můžeme být u vás. 

 

* V našem poradenském centru momentálně nepřijímáme platby kartou, pouze hotovostní platby.

Poradenské centrum MyKETO, Rychnov-Liberk

Andrea Lábusová
Liberk 40 517 12
Telefon +420 605 835 894
 

+420 605 835 894

Otevírací doba: 

Dle objednání na +420 605 835 894. Možno dle dohody i u Vás doma!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení