Konečně Proteinové kakao! Proč vlastně proteinové?

mmm"Konečně proteinové kakao!" vás napadne, když se podíváte na úžasné složení této novinky. Rychle budou zapomenuta běžná instantní kakaa slazená cukrem. Ode dneška budete chtít od kakaa více - více proteinů, více vitamínů, více vlákniny, více skvělé chuti a právě novinka, MyKETO Proteinové kakao vám toto vše přináší. Lahodné proteinové kakao si dopřejte kdykoli během dne nebo jako ranní rituál symfonie chuti a zdraví. Nezapomeňte ani na vaše blízké, protože tato novinka se skvěle hodí nejen pro dospělé, ale především také pro děti od šesti let, které milují lahodné kakaové nápoje.

 

dTest varuje: POZOR na běžné instantní kakaové nápoje - mají příliš vysoký obsah cukrů!

Bohužel s běžným instantním kakaovým nápojem NEdopřejete sobě ani dětem to, co je skutečně zdravé a potřebné, tedy bílkoviny, vitamíny a vlákninu. Jak je to možné? Vysvětlení je velmi prosté. Běžné instantní kakaové nápoje totiž obsahují min. 60 % cukru, výjimkou ale není ani obsah cukru 70 - 80 procent či více! Nezávislý spotřebitelský časopis dTest při porovnávání 16 druhů instantních kakaových nápojů na českém trhu například zjistil, že konzument vypije v jednom hrnku běžného kakaa až 21,6 g cukru, což je víc, než by starší zdravé dítě mělo přijmout za celý den!  

 

nnnKlíčové benefity Proteinového kakaa MyKETO aneb Proč je pro vás a vaši rodinu dobré? 


Unikátní složení chráněné užitným vzorem je založené na bohatém komplexu proteinů (obsah 58 %), rozpustné vlákniny, vitamínů C, D, E a vitamínů skupiny B a dále cenných MCT tuků z kokosu. To vše bez přidaných cukrů, bez palmového oleje, umělých barviv a konzervantů.

Obsah sacharidů u MyKETO Proteinového kakaa tvoří pouze 5 g v jedné dětské porci, což činí pouze 25 % sacharidů na porci. Tatáž porce staršímu dítěti na rozdíl od běžného instantního kakaa dodá 8,7 g kvalitních proteinů a 3 g vlákniny! 

Tak už víte, proč je Proteinové kakao MyKETO jedničkou mezi dostupnými druhy kakaa na českém trhu a super nápojem budoucnosti? Snídejte zdravě se svými dětmi a vylepšete si svůj jídelníček. Proteinové kakao je vhodné pro děti od 6 let, náctileté, sportovce a zdravý životní styl obecně. 

A jak vychází cenově?

Jedna porce tohoto kvalitního kakaa pro děti vás vyjde na 16 Kč a pro dospělé na 24 Kč. Z jednoho balení (800 g prášku) připravíte 26 až 40 porcí.

 

MCT tuky jsou darem získávaným z kokosu 

Víte, že MCT tuky jsou skvělé pro zefektivnění hubnutí? A co jsou to vlastně MCT tuky? Seznamte se s nimi! 

Jako MCT tuky označujeme triglyceridy se střední délkou řetězce. Pro lidské zdraví jsou velmi významné. MCT tuky se v těle poměrně rychle metabolizují na ketony (ketolátky), které jsou ideálním zdrojem energie pro každou tělesnou buňku. Literární zdroje také uvádějí, že MCT tuky jsou výkonné palivo pro činnost mozku a nervové soustavy. Pro výrobu našeho kakaa používáme ty nejkvalitnější MCT tuky získávané z kokosu. Mají vynikající chuť a jemnou vůni. Velmi široké využití mají jak ve zdravé výživě, tak u rekreačních a vrcholových sportovců

MCT olej a jeho benefity: 
  • jsou prospěšné jako rychlý zdroj energie ve formě ketonů (ketolátek), které se rychle spalují a neukládají se v těle 

  • pomáhají podpořit svalovou funkci, výkon během tréninku a usnadnit regeneraci sil 

  • pomáhají zvýšit hladinu energie pro kognitivní mozkové funkce

  • pomáhají udržet tělo v ketóze během keto diety a tím MCT tuky činí hubnutí efektivnější

 

Neradostné statistiky. Strašák jménem obezita hrozí čím dál častěji i dětem. Jděte na něj chytře s proteiny a MCT! 

Věděli jste,  že obezita není problémem jenom u dospělých, ale stále častěji i u dětí? Poslední průzkumy ukázaly, že problémy s nadváhou má zhruba 100 tisíc českých dětí ve věku 11-15 let (12 % dívek a 18 % chlapců). Toto zjištění je zcela alarmující. Pojďme s tím společně něco udělat! Prvním krokem může být pravidelná konzumace proteinového kakaa, která může přispět ke snižování a udržení správné hmotnosti jak u dospělých, tak u dětí a dospívajících.

 

Preferuje vaše dítě mobil před aktivním pohybem? Pozor na vznik nadváhy!

Když se podíváte na návyky českých dětí blíže, nejspíše budete nemile překvapeni. Problematická je nejen velmi nízká míra pohybové aktivity dětí a náctiletých, která v posledních letech neustále klesá ruku v ruce s tím, jak dnešní mládež tráví svůj čas namísto aktivním pohybem vysedáváním u televize a hraním počítačových her. Děti dále ohrožuje především nadměrná konzumace potravin bohatých na cukry. Nepříznivou sacharidovou bilanci ve stravování dětí a dospívajících ovlivňují především sladké nebo energetické nápoje, nezdravé snacky, cukrovinky, sušenky a pekařské výrobky. Že dětem chutnají a nějaké to kilo navíc není třeba řešit? To je ale omyl. Z obézních dětí totiž často vyrostou obézní dospělí. Odborníci už dlouhou dobu varují před přímou souvislostí mezi nadměrnou konzumací cukrů a vysokým výskytem obezity a následně vznikem závažných orgánových komplikací. Jak z toho ven, vedle zvýšení pohybové aktivity? 

 

Proteiny a MCT tuky vylepší váš jídelníček o 100 %  

Obohaťte váš jídelníček ve vyšší míře o zdravé a současně chutné potraviny, které však neobsahují přidané cukry. Veďte tak mladou generaci ke změně stravovacích návyků. Dbejte, aby jídelníček obsahoval dostatečný příjem bílkovin, které mají vynikající sytivý účinek a jsou nezbytné pro budování svalů. Nezapomínejte ani na cenný vitamín D, který v našich zeměpisných šířkách s nižší mírou slunečního svitu chybí dle odborných zjištění u většiny skupin naší populace, stejně tak jako cenná vláknina. To vše je nezbytné pro správný vývoj, fungování a regeneraci našeho organismu.


Proto přicházíme s prvním nápojem z nové řady MyKETO - keto friendly proteinovým kakaem, které obsahuje speciální proteinový komplex,  cenné MCT tuky, vlákninu, vitamín D a další nezbytné vitamíny. Jeho cílem je zajištění správného startu do nového aktivního dne. Proteinové kakao MyKETO neobsahuje žádné přidané cukry, jakými jsou sacharóza, glukóza nebo fruktóza. Jedna porce pokrývá 22 až 33 % doporučené denní dávky vitamínů, včetně vitamínu D.

 

Zdravé klouby a kosti dětí, náctiletých a nás, dospělých


Pro správný vývoj pohybové soustavy v období růstu a dospívání je mimořádně významnou látkou kolagen. Klinické studie prokázaly, že z proteinů pouze kolagen posiluje kosti, klouby a vazy, ochraňuje střevní výstelku a pojivové tkáně a také zlepšuje pružnost kůže. Kolagen v kombinaci s MCT tuky navíc optimalizuje rychlost vstřebávání bílkovin, které naše tělo používá jako zdroj aminokyselin při růstu a regeneraci fyzických i psychických sil organismu. Kolagen je proto velmi důležitou složkou proteinového kakaa MyKETO, ze kterého se snadno vstřebává do organismu. 

 

Proteinové kakao bylo vyvinuto a vyrobeno v ČR autory proteinové keto diety MyKETO. Složení je chráněno užitným vzorem. V ryze české firmě GOLDIM  neustále myslíme na správnou výživu dětí, náctiletých a dospělých.  

Váš GOLDIM z jižních Čech. 

Přejeme dobrou chuť!