DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Krásná a zářivá pleť - tipy pro zdravou pokožku

s

 

Dokonale opálená, zářivá pokožka díky horkým slunečním paprskům, to je cíl mnohé z nás. Jak se ale vyhnout vysušené kůži, vzniku vrásek a celulitidě? tMáme pro vás tipy, jak si během léta zachovat krásnou pokožku s minimálním rizikem tvorby známek stárnutí!

Kůže je největším orgánem našeho organismu, který působí jako ochranný štít našeho těla. Zastává mnoho důležitých funkcí. Například chrání před infekcemi, zajišťuje termoregulaci a také dokresluje náš celkový vzhled. Letní měsíce bývají pro naši pokožku značně namáhavým obdobím. Ačkoli všichni chceme mít krásně do bronzova opálenou, zdravě vypadající pokožku, ne vždy toto docílíme. Nezřídka je výsledkem našeho sluncem spálená nebo vysušená pokožka, sluneční vyrážka atd.  Nepřiměřené vystavení UV záření může dokonce naši ochrannou bariéru kůže poškodit! Přibližně 80 % vrásek je způsobeno poškozením sluncem, takže prevence je ideálním opatření pro podporu zdraví vaší pokožky.

Jaká by měla být letní péče o pokožku těla?

  • Pravidelně používejte opalovací krémy s UVA i UVB filtry
  • Vyvarujte se nadměrnému vystavení slunci podle svého fototypu
  • Denně dostatečně hydratujte iontovými nápoji k zajištění dostatečné hydratace kůže díky minerálním látkám
  • Podpořte intenzivní hydrataci kůže pitím kvalitních, dobře vstřebatelných kolagenů (typu I a III)

 

Kolagen získal oprávněně pověst důležitého doplňku pro udržení krásné a pevné pokožky celého utěla. Až 70 % bílkovin kůže tvoří právě kolagen. Kolagen tvoří také pojivové tkáně, což je důležité pro zdravé klouby, šlachy a vazy. Doplněk stravy – RŮŽOVÝ KOLAGEN vyniká synergickým účinkem kyseliny hyaluronové a kolagenu ve formě peptidů. Kolagenní peptidy jsou získávány speciální patentovanou technologií, která zajišťuje štěpení aminokyselinových řetězců. Proto jsou pro naše tělo kolagenní peptidy (hydrolyzovaný kolagen) mnohem lépe vstřebatelné a využitelné, na rozdíl od nativního kolagenu.

 Růžový kolagen obsahuje kolageny typu I a III, které jsou základem zdravé pokožky. Kolagen I. typu je nejrozšířenější kolagen a je součástí pokožky, kostí (kloubů), zubů a šlach, ale i vlasů. Kolagen III. typu je obsažen zejména v kůži, ale i ve svalech a kostech. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, podporující růst kožních buněk a tvorbu kolagenu a elastinu, které dodávají pleti pevnost, pružnost a jemnost. Kyselina hyaluronová je součástí hlubších vrstev pokožky, udržuje je hydratované a pružné a je účinným bojovníkem proti předčasnému stárnutí kůže. Klíčové suroviny pro zlepšení nebo udržení výborného stavu pokožky – kyselina hyaluronová spolu s kolageny I. a III. Typu, jsou doplněny o další biologický aktivní látky a vitamín C podílející se na podpoře tvorby kolagenních vrstev v pokožce, a dále zinek - stopový prvek nepostradatelný pro zdravou a krásně zářící pokožku.

Co skvělého ještě najdete v Růžovém kolagenu – pochopitelně růžové květy, které jsou již od dob antiky považovány za elixír mládí. Okvětní lístky z růží mají silné antioxidační účinky zabraňující předčasnému stárnutí pleti. Cacti-NeaTM je přírodní extrakt z plodu BIO opuncie, který má klinicky ověřené účinky v boji s celulitidou! „ Must-have“ letošního léta je RŮŽOVÝ KOLAGEN pro extra letní podporu zdravé a krásné pokožky bez vrásek a celulitidy. Letos se prostě budete cítit skvěle!