Unikátní inCardio si získá vaše srdce nejen během léta

incardio clanek

Aby vaše srdce mohlo zdravě bít jako zvon, dopřejte mu intenzivní výživu! Objevte náš přírodní doplněk stravy InCardio® – výživa pro srdce i cévy.  InCardio® spojuje synergicky působící vitamíny B6, B12 a kyselinu listovou, které jsou doplněné o bioflavonoidy z červených hroznů, aktivní látky skořice a optimální poměr hořčíku a draslíku. Tato silná kombinace prospěšných látek, společně přispívá také k normálnímu metabolismu homocysteinu.

InCardio je synergicky působící, vysoce účinný doplněk stravy pro výživu kardiovaskulárního systému doplněný o hořčík a draslík v optimálním poměru.

Normální metabolizmus homocysteinu

Homocystein

Homocystein je přirozeně se vyskytující aminokyselina. Hladina homocysteinu v plazmě je stále více uznávána jako rizikový faktor kardiovaskulárního onemocnění.

Nejdůležitější živiny, které pomáhají snižovat hladinu homocysteinu, jsou folát (kyselina listová), vitamíny B12, B6 a bioflavonoidy z červených hroznů.

Dalšími rizikové faktory, o nichž se předpokládá, že zvyšují hladiny homocysteinu jsou: nezdravý životní styl – zejména tučná a nevyvážená stravy, kouření a zvýšená konzumace alkoholu, cukrovka, revmatoidní artritida a špatná funkce štítné žlázy.

Udržení normální hladiny glukózy

Zvýšená hladina glukózy – diabetes mellitus, jedná se o civilizační onemocnění, kterým v Česku trpí asi 1 milion obyvatel, toto onemocnějí patří k jedné z nejčastějších chorob vůbec. Normální glykémie se u zdravého člověka pohybuje v rozmezí 3,9 – 5,9 mmol/l nalačno. Obsažená skořice také přispívá k normální hladině glukózy v krvi.

Normální hladina cholesterolu v krvi

Normální hladinu cholesterolu v krvi pomohou udržet bioflavodnoidy z červených hroznů a skořice. Cholesterol je látka tukové povahy, která se nachází v každé buňce našeho těla. Cholesterol je důležitý pro správné fungování nervů a některých hormonů. Problém nastává, pokud je hladina cholesterolu v krvi vysoká, neboť díky ní mohou vzniknout závažná onemocnění srdce a cév. V případě zvýšené hodnoty je důležité znát nejen svůj celkový cholesterol, ale také hladinu „dobrého“ HDL a LDL „zlého“ cholesterolu v krvi. Zvýšená hladina LDL cholesterolu totiž způsobuje usazování cholesterolu ve stěnách cév, kde tvoří tzv. sklerotické pláty.

Normální činnost kardiovaskulární soustavy anormální činnost srdce

Kardiovaskulární soustava zajišťuje srdeční funkce a pečuje o zásobení srdce. Srdce pak pumpuje krev, která proudí cévami, zajišťuje tak malý a velký krevní oběh. Pro normální činnost kardiovaskulárního systému jsme od InCardio přidali skořici a bioflavonoidy z červených hroznů, které mají příznivý vliv na kardiovaskulární oběh.

Normální činnost nervové soustavy

Všudypřítomný stres, únava a vyčerpání z každodenních náročných činností, se negativně odráží na fungování naší nervové soustavy, která je v podstatě řídícím centrem našeho těla. Vitamín B12 a folát (vitamín B9) příznivě ovlivňují nervovou soustavu a snižují míru únavy a vyčerpání

Krevní oběh, pocit těžkých nohou

Pocit těžkých nohou bývá často spojován s otoky dolních končetin. Rizikové faktory jsou dlouhé sezení nebo stání, kdy dochází ke zpomalení proudění krve. Bioflavonoidy z červených hroznů podporují správnou činnost krevního oběhu, proto nedochází k pocitu těžkých nohou

Antioxidační činnost

Antioxidanty jsou důležité při boji s volnými radikály neboli oxidanty. Volné radikály poškozují naše buňky. Antioxidanty najdeme je v rostlinné říši a měli bychom je pravidelně konzumovat, chrání naše buňky. Mezi silné antioxidanty řadíme například bioflavonoidy z červených hroznů nebo skořici.

Vitamín B12

Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti, kv normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální tvorbě červených krvinek

Vitamín B9 (kyselina listová, folát)

Přispívá k normální syntéze aminokyselin, k normální krvetvorbě, normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti

Vitamín B6

Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k regulaci hormonální aktivity, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální tvorbě červených krvinek, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti

Bioflavonoidy obecně

Jsou přírodní fytochemické látky, které jsou někdy také označovány jako vitamín P. Najdeme je v ovoci a barevné zelenině. Bioflavonoidy jsou přírodním červeným až temně fialovým barvivem. Kromě pastvy pro oči jsou bioflavonoidy významné pro výživu kardiovaskulárního systému. Nová studie z roku 2020 ukazuje, že se flavonoidy podílejí na výživě vedoucí k významné ochraně srdce a cév. Výsledky studie in vitro a in vivo prokázaly následující: „Flavonoidy mohou modulovat aktivitu mnoha zánětlivých mediátorů a mohou také inhibovat imunitní buňky, což představuje alternativu ve vývoji nových protizánětlivých léků“.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7571023/#B30-molecules-25-04320

Biologicky aktivní látky skořice

Skořice je osvědčený přírodní prostředek pro podporu normální činnosti kardiovaskulárního systému, cirkulace krve, udržuje normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi, podporuje dále činnost reprodukční a močové soustavy a také dýchacího systému.