Zahřejte se a dobijte baterky s InThermo

Nádherné a letos i velmi teplé babí léto už vystřídaly chladnější dny, kdy ubývá denního světla a slunečních paprsků. Chladné, mlhavé a sychravé dny negativně ovlivňují nejen náš pracovní výkon, ale také naši náladu. Většinou se nám nechce nic dělat a máme chuť zalézt pod peřinu s hrnkem horkého čaje a vylézt až na jaře s prvním slunečními paprsky.

Poradíme vám, jak si „dobít baterky“ a překonat podzimní únavu s dostatkem energie a dobrou náladou. Zkuste to letos s hrnkem horkého termogenního čaje [1] InThermo, který vás povzbudí, zvýší hladinu energie, prohřeje a zlepší náladu, navíc má příznivé účinky na spalování tukových zásob a skvěle chutná!

Hlavní výhody bioaktivního čaje InThermo:

Energie:

Guarana – příznivě působí na kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus tuků. Obsažený přírodní kofein, podporuje látkovou výměnu, má stimulační účinky, dodává energii a snižuje únavu. Kofein je vynikající pomocník při hubnutí.  Zvyšuje množství katecholaminů v krvi, což jsou látky, které připravují tukové zásoby k oxidaci – ke spalování. Takto se zvyšuje bazální metabolizmu, jehož vyšší hodnoty jsou základem úspěšného hubnutí. Představuje totiž množství energie, kterou spálíte v klidu, bez fyzické námahy!

Spalování tuků:

L-karnitin je známý a oblíbený pomocník pro intenzivní spalování tukových zásob. Uložené tuky přeměňuje na energii, čímž podporuje hubnutí. Má také příznivý efekt na celulitidu.

Guarana příznivě působí na kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus tuků.

Zelený čaj má termogenní vlastnosti a podporuje oxidaci tuků. Extrakt ze zeleného čaje hraje důležitou roli pro udržení optimální tělesné hmotnosti. Aktivuje termogenezi, podporuje oxidaci tukových zásob (přeměnu tuků na energii).

Podpora obranyschopnosti:

Vitamín C, tento ve vodě rozpustný vitamín jistě nemusíme představovat, jeho účinky na imunitní systém rozhodně oceníte během chladných podzimních, kdy na nás často útočí různé viry a bakterie. 

Malinová šťáva dodává čaji lahodnou chuť, je také důležitým zdrojem vitamínu C.

Ibišek, známý pro svoji nádhernou rudou barvu, je plný antioxidační činnost

Dobrá nálada:

Guarana je skvělá pro navození fyzické i psychické vitality.

Zázvor je oblíbenou součástí nejen asijské kuchyně, ale také podporuje normální stav kostí a kloubů, příznivě ovlivňuje duševní pohodu a relaxaci a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Únava, špatná nálada nemá šanci, doplňte energii a prohřejte se s InThermo, lahodným bioaktivním instantním čajem, nabitým přírodními látkami s pozitivními účinky na váš organismus.

[1] RODRIGUEZ, Christian; STRATTON, Matthew T.; HARTY, Patrick S.; SIEDLER, Madelin R.; BOYKIN, Jake R. et al. Effects of a ready-to-drink thermogenic beverage on resting energy expenditure, hemodynamic function, and subjective outcomes. Online. Journal of the International Society of Sports Nutrition. 2023, roč. 20, č. 1. ISSN 1550-2783. Dostupné z: https://doi.org/10.1080/15502783.2023.2211958. [cit. 2023-10-31].