Janča

Obdivuhodná premena mladej ženy na ktorú tak dlho čakala. Ďalší motivujúci príbeh úspešne zvládnutého hubnutia naším programom, z ktorého máme radosť pri srdci. Přečítajte sí príbeh paní Janči a dozvite sa, ako sa jej to podarilo a s akými problémami sa stretávala. 

Diety ze začátku fungovali, ale po porodu se to změnilo

Paní Janča s hubnutím v mládí neměla problém. Po přibrání kil navíc si jednoduše nastolila dietu a po pár dnech byla opět ve formě. Všechno se ale změnilo po porodu, po kterém se marně snažila nadbytečných kil zbavit. Paní Janča vyzkoušela i různé komerční diety, ale ani ty nefungovaly. Změna přišla až s programem MyKETO a výsledek jí již po prvním týdnu ohromil a nadchl pro další hubnutí. Nic přece nemotivuje více, než vidět výsledky na vlastní oči.

Výsledek viditelný již po prvním týdnu

Janča se o naší keto dietě dozvěděla díky výherní aplikaci RONDO a rozhodla se, že naši keto dietu vyzkouší i napřímo. A nebyla vůbec zklamaná. U programu MyKETO se jí totiž poradilo to, v čem jiné diety selhaly. Výsledek se dostavil už po prvním týdnu a to v krásném úbytku 2,5 kg a také třech centimetrů v pase. Nutno podotknout, že paní Janča podmínky keto diety přesně dodržovala. Díky jejímu úsilí se jí podařilo zhubnout viditelně již za týden, což ji motivovalo v hudnutí s naším programem MyKETO i nadále. Jak sama píše, naše jídla jí chutnala a díky výsledku a spokojenosti doporučuje naši keto dietu každému.

A co nám napsala?

"Dobrý den rozhodla jsem zkusit vaši keto dietu.I já bych se chtěla zapojit do výzvy Myketo. Je mi 22let vážila jsem 53kg v pase 84cm a měřím 155cm. Vaše produkty jsem poprvé vyděla na rondu a zaujaly mě. Tak jsem si řekla že to zkusím s vaší MyKeto dietou abych zhubla. Zkoušela jsem různé diety vždycky jsem s dietama neměla problém a kila šli dolů. Ale od porodu přestaly diety fungovat a kila furt nešla dolů ale s vaší dietou to šlo snadno vaše produkty mi chutnaly a za 10 dní jsem zhubla -2,5kg a -3cm přes pas což je super. Každému můžu tuhle dietu doporučit že opravdu funguje. S pozdravem. Janča"
 
poradenská centra myketo