DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Janča

Obdivuhodná premena mladej ženy na ktorú tak dlho čakala. Ďalší motivujúci príbeh úspešne zvládnutého hubnutia naším programom, z ktorého máme radosť pri srdci. Přečítajte sí príbeh paní Janči a dozvite sa, ako sa jej to podarilo a s akými problémami sa stretávala. 

Diety ze začátku fungovali, ale po porodu se to změnilo

Paní Janča s hubnutím v mládí neměla problém. Po přibrání kil navíc si jednoduše nastolila dietu a po pár dnech byla opět ve formě. Všechno se ale změnilo po porodu, po kterém se marně snažila nadbytečných kil zbavit. Paní Janča vyzkoušela i různé komerční diety, ale ani ty nefungovaly. Změna přišla až s programem MyKETO a výsledek jí již po prvním týdnu ohromil a nadchl pro další hubnutí. Nic přece nemotivuje více, než vidět výsledky na vlastní oči.

Výsledek viditelný již po prvním týdnu

Janča se o naší keto dietě dozvěděla díky výherní aplikaci RONDO a rozhodla se, že naši keto dietu vyzkouší i napřímo. A nebyla vůbec zklamaná. U programu MyKETO se jí totiž poradilo to, v čem jiné diety selhaly. Výsledek se dostavil už po prvním týdnu a to v krásném úbytku 2,5 kg a také třech centimetrů v pase. Nutno podotknout, že paní Janča podmínky keto diety přesně dodržovala. Díky jejímu úsilí se jí podařilo zhubnout viditelně již za týden, což ji motivovalo v hudnutí s naším programem MyKETO i nadále. Jak sama píše, naše jídla jí chutnala a díky výsledku a spokojenosti doporučuje naši keto dietu každému.

A co nám napsala?

"Dobrý den rozhodla jsem zkusit vaši keto dietu.I já bych se chtěla zapojit do výzvy Myketo. Je mi 22let vážila jsem 53kg v pase 84cm a měřím 155cm. Vaše produkty jsem poprvé vyděla na rondu a zaujaly mě. Tak jsem si řekla že to zkusím s vaší MyKeto dietou abych zhubla. Zkoušela jsem různé diety vždycky jsem s dietama neměla problém a kila šli dolů. Ale od porodu přestaly diety fungovat a kila furt nešla dolů ale s vaší dietou to šlo snadno vaše produkty mi chutnaly a za 10 dní jsem zhubla -2,5kg a -3cm přes pas což je super. Každému můžu tuhle dietu doporučit že opravdu funguje. S pozdravem. Janča"
 
poradenská centra myketo