Radka

Další z úspěšných příběhů, ze kterého máme velkou radost. Příběh paní Radky je ukázkou toho, že i za měsíc se dá krásně zhubnout. Nic není zadarmo a všechno, co za to stojí si vyžaduje jisté úsilí a pevnou vůli. Paní Radce se to ukázkově povedlo a co víc, rozhodla se svůj příběh zveřejnit, aby byla i ona inspirací pro každého, kdo se rozhodne změnit svůj život k lepšímu. Věříme, že bude paní Radka i nadále pokračovat v pravidelném nízkosacharidovém stravování a jsme velmi rádi, že se s námi v rámci Velké výzvy MyKETO o svůj příběh podělila.

Zdravá životospráva jako základní kámen úspěchu

Špatnou životosprávou se toho dá mnoho pokazit. Nepravidelná, těžká a mastná jídla v kombinaci s vysokými dávkami sacharidů v podobě sladkostí a bílého pečiva zvyšují riziko nadváhy a rozhodně nepřispívají ke zdravé hladině cholesterolu a glykemického indexu. Paní Radka s výběrem keto diety neváhala a s MyKETO si udržela příjem sacharidů na uzdě a osvojila si potřebné pravidelné stravovací návyky. S pevnou vůlí a odhodláním to dotáhla za měsíc pozoruhodně daleko i při nižší váze.

Spokojený výsledek již za 1 měsíc

Radka byla výsledkem nadšená a my v MyKETO máme z jejího úspěchu také ohromnou radost. Zhubnout krásných 6 kg za měsíc při nižší váze, je skvělý výsledek. Paní Radka během hubnutí s keto dietou očekávala návaly únavy nebo hladovění tak, jak je tomu u diet běžné. Nic z toho se ale nekonalo a s MyKETO se jí podařil skvělý výsledek, po kterém bude v hubnutí i nadále pokračovat. Přečtěte si, jak její hubnutí probíhalo a inspirujte se k pozitivní změně, které nebudete litovat.

A co nám napsala?

"Dobrý den, ráda bych využila příležitosti podělit se o svoji aktuální zkušenost s MyKETO. Nejen, že se podařilo zhubnout, ale Vaše produkty mi chutnají, proto je i dáreček za recenzi motivační :-) Je mi 35 let, mám dvě děti (4 a 5 let) a v poslední době jsem kvůli špatné životosprávě přibrala. A ze svých 63 kg jsem se během půl roku dostala na 68 kg. Tempo přibírání se zrychlovalo a já jsem bojovala se stále větší chutí na sladké a na pečivo, cítila jsem se unavená a naštvaná na sebe, protože už jsem ani nemohla nosit oblečení, které jsem si před půl rokem nakoupila. Po keto dietě jsem pokukovala delší dobu a nyní jsem se odhodlala. Chtěla jsem zhubnout 5 až 6 kilo a zbavit se závislosti na cukru. Měla jsem u keto diety pouze obavu z toho, že budu kvůli nízkému obsahu cukru bez energie, unavená a bude těžké to vydržet. Vybrala jsem si program na 1 měsíc. Prvních deset dní jsem jedla jen produkty MyKETO. Večer mi sice kručelo v břiše, ale byla jsem sama sebou překvapená, jak dietu zvládám. Žádné šílené návaly mlsné se nekonaly, naopak měla jsem pocit zvýšené energie. Po celý měsíc jsem nepila žádný alkohol, ale jednou jsem zhřešila a snědla s dětmi sušenky (ale až v posledním týdnu). Přesto pro mě byla celá dieta komfortní a chci i nadále produkty MyKETO občas do svého jídelníčku zařadit. Po 4 týdnech je výsledek úžasný. Hlavně jsem se zbavila neustálé mlsné. Váha -6 kg, a další míry pas -6cm, břicho -2cm, boky -4cm a stehna každé dokonce -4cm. S pozdravem, Radka"
 
poradenská centra myketo