DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Sestrička Martina

O úžasnou proměnu se s námi podělila paní Martina, kterou nadbytečná kila dlouho trápila a způsobovala již nejeden problém. Nyní úspěšně hubne pod vedením výživové poradkyně Lenky Klemmové z JakHubnout.info. Váha šla krásně dolů, ubyla nejen nechtěná kila, ale i centimetry v pase. Taková změna se pochopitelně velmi pozitivně odrazila i na zdraví Martiny, kvalitě jejích vlasů a pleti. Změny si samozřejmě všimlo i nejbližší okolí a nestačilo se divit.

Paní Martina je krásná žena, přesto se už dlouho necítila úplně spokojená. Trápila jí nadbytečná kila. Přestože jedla malé porce jídla a v zaměstnání i doma byla neustále v pohybu, váha šla pomalu, ale jistě nahoru. Body Mass Index, který slouží jako rychlý ukazatel naší váhy, vykazoval u Martiny namísto ideální váhy mírnou obezitu (BMI 35). Bohužel jakákoli snaha o úbytek u Martiny končila nezdarem.

Situace se změnila až poté, co se Martina seznámila s výživovou poradkyní Lenkou z poradenského centra JakHubnout.info, která svým klientům rozumí a dokáže jim skutečně pomoci. Martina se rozhodla pro radikální změnu ve svém životě a vyplatilo se jí to. S pomocí a podporou poradkyně pro hubnutí Lenky se Martině podařilo zbavit se nechtěných kil lehce a pohodlně! Dolů šly prakticky pouze tuky, naopak svaly jí neubyly prakticky vůbec. Celou dobu jedla kvalitní proteinová jídla od MyKETO a velmi si oblíbila rychle připravené proteinové nápoje s mnoha lahodnými příchutěmi. Top pro Martinu byly ovocné koktejly, nejvíc jí zachutnala jahoda-vanilka, malina a višeň.

Nyní už Martina získala zpět dobrý pocit ze své postavy a je na své výsledky náležitě pyšná. Přesto v hubnutí nadále pokračuje a pomoc Lenky si nedokáže vynachválit.

Gratulujeme! 

Upozornění: Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením. Neváhejte kontaktovat zkušené výživové poradce!

poradenská centra myketo