David

Charismatický mladý muž, kterému se díky keto dietě MyKETO a vlastní fyzické aktivitě podařilo krásně zhubnout. David se rozhodl svůj příběh zveřejnit na základě naší Velké výzvy MyKETO, za což mu patřičně děkujeme a věříme, že jeho příběh inspiruje i Vás.

David se rozhodl svůj příběh zveřejnit na základě naší Velké výzvy MyKETO, za což mu patřičně děkujeme

David byl jedním z prvních MyKEŤÁKŮ, který reagoval na naši Velkou výzvu a napsal nám svůj příběh. Jak se tedy Davidovi dařilo? Sám říká - velmi úspěšně. Obvod pasu o 6 cm menší a zbytečná kila navíc také shozena. David je se svým výsledkem spokojen, a proto se rozhodl stát se inspirací pro všechny mladé muže, kteří nejsou spokojeni se svou postavou a rozhodnou se změnit svůj život k lepšímu.

David plánuje ve své proměně pokračovat

Davidovi to ale nestačí a chce ve své proměně pokračovat. Už první den po zaslání příběhu se ptal na naši odměnu za příběh, kterou je 1000Kč a MAXI Protein dle výběru, aby mohl s MyKETO pokračovat výhodně i nadále. To nás samozřejmě příjemně potěšilo a pevně věříme, že se Davidovi bude dařit s hubnutím i nadále. Vždyť léto je již za rohem a fit linie se sama neudělá. David je toho důkazem.

Běžte za svým cílem i Vy! S MyKETO to hravě zvládnete

Inspirujte se příběhem Davida, který je s výsledkem spokojen a rozhodl se ve formování své postavy pokračovat. Zhubnout je jedna věc. Udržet si linii, je už věc druhá. S MyKETO pokračovacími balíčky to jde jednodušeji. Velké porce 40 - 55 gramů, které zasytí a jsou vždy zaručeně skvělou low carb volbou ať už doma, v práci, nebo na cestách. S MyKETO si linii hlídat nemusíte. Tedy, pokud kromě MyKETA nechodíte i do fastfoodu. : D

poradenská centra myketo