Jak vypadat o 5 nebo 10 let mladší? Je to snadné!

aaaKdyž je nám čerstvých 20, užíváme si života plnými doušky, kypíme zdravím a naše pleť je hladká, pružná, vypjatá a stárnutí je jen neznámý a vzdálený pojem. 10 let ve víru života uteče jako nic, ani se nenadějeme a rázem jsou z nás třicátníci. Ve 30 už pokožka není tak pružná, jako bývala a objevují se první viditelné vrásky. S vráskami přichází prozření. Stárnutí není jen pouhý mýtus, který se mladých netýká! Stárnutí je proces, který se týká úplně všech, ale jen někteří jedinci znají fígl, jak jej zastavit. Poznejte ho taky!  

 

Dopřejte tělu a pokožce elixír mládí - Růžový kolagen

Za viníka stárnutí lze bez zaváhání označit kolagen, přesněji řečeno chybějící kolagen. Čím méně kolagenu se v pokožce nachází, tím četnější, hlubší a trvalejší vrásky se v pokožce tvoří. Je známo, že každým rokem se zásoby kolagenu ve tkáních výrazně ztenčují a vrásky se tak rozmnožují. Za přelomový věk se považuje čtyřicítka, kdy je obsah kolagenu ve tkáních až 2x nižší než ve 20 letech věku. Pokud jste již překročili věkovou hranici 40 let, váš životní styl a strava nepatří mezi nejzdravější, míváte nedostatek spánku, stres či dokonce deprese, měli byste zbystřit, neboť všechny zmíněné faktory stárnutí buněk kriticky urychlují. Proces rychlého stárnutí pleti lze však velmi efektivně zabrzdit, a to nejen úpravou životosprávy či lokálně působícími kosmetickými přípravky. Alfou a omegou zpomalení procesu stárnutí tkví především ve vhodně zvolené kvalitní výživě zevnitř.

 

xx

 

1 bal/21 porcí 349 Kč 

3 pack/63 porcí 867 Kč (289 Kč/ks)

 

Proč je výživa „zevnitř“ pro zdravou pleť klíčová?

Kosmetické přípravky působí pouze na povrchu – v místě aplikace a nepronikají do hlubších struktur pleti (podkoží), zatímco výživa zevnitř působí komplexně v celém těle a je proto pro zdravou a krásnou pleť bez vrásek naprosto klíčová. Ke slovu tak přichází vnitřní doplnění kolagenu ze skutečně kvalitních, přírodních zdrojů, např. z Růžového kolagenu, nápoje pro omlazení pleti. Četné klinické studie prokázaly význam kolagenu, jenž je ve formě dokonale stravitelného hydrolyzovaného kolagenu vynikajícím zdrojem aminokyselin, nezbytných pro krásnou a zdravou pleť bez zbytečných vrásek. Nepřehlédnutelný je jeho vliv na podporu léčby křečových žil, akné, popálenin a jizev i na celkovou regeneraci kůže, podkoží, chrupavek, svalů a dalších tkání. Díky Růžovému kolagenu budou mnohé vrásky viditelně zredukovány a regenerační účinek se projeví i na zdraví a síle vašich nehtů, zubů a vlasů.

 

Odhalte benefity unikátního složení MyKETO Růžového kolagenu

Produkty MyKETO mají zásadní spojitost s nízkosacharidovým stravováním, hubnutím a ztrátou nadbytečných kilogramů. Je dobře známo, že při velkém váhovém úbytku může dojít k nežádoucímu ochabnutí kůže. Díky přítomné kyselině hyaluronové v Růžovém kolagenu bude vaše pokožka hydratovaná, pleť se zlepší a vypne a výrazně se zpomalí proces jejího stárnutí. Patentovaný přírodní bio extrakt z plodu opuncie Cacti-nea přispěje klinicky ověřenými účinky v boji s celulitidou, podporuje hubnutí, pomáhá odstrňovat přebytečnou vodu z organismu a zvyšuje kondici i celkové zdraví organizmu. Rovněž další složky, jako např. extrakt z růže a prášek z růžových květů přispějí významnou měrou k hydrataci a výživě pokožky. Dodají tělu přírodní antioxidanty a především vitamín C, jehož přínos pro pleť jako antioxidantu je nedocenitelný. Vitamín C působí na stárnoucí pokožku velice příznivě a efektivně ochraňuje před nejčastějšími projevy stárnutí pleti, kterými jsou pokles pružnosti, vznik vrásek a typických tmavých skvrn na kůži. 

Vnitřní výživa Růžovým kolagenem navíc udrží v rovnováze tvorbu kožního mazu, zklidní a vyhladí podrážděnou pokožku a urychlí hojení akné a jizev. Nedocenitelnou pomoc prokáže též bolestivým a hůře pohyblivým kloubům.

 

Pro koho je nápoj pro výživu kolagenem zevnitř vhodný?yy

 • Osoby, které mohou mít nedostatek kolagenu v organismu, např.:
  • při redukčních dietách, cvičení, nadměrné fyzické zátěži,
  • při stresu, únavě a vyčerpání,
  • velmi vhodný již od 30. roku věku, nejpozději od 40+,
  • u žen po menopauze,
  • u osob vyššího věku.

 

Náš tip

Někdy bývá kolagen označován jako architekt pleti, jelikož vytváří její strukturu. Znáte snad lepší tip na dárek, než darovat nápoj pro omlazení, zdraví a krásu? Růžový kolagen si můžete objednat ZDE.

Další zajímavé tipy na naše dárkové balíčky a další zdravé produtky najdete na https://eshop.myketo.cz/.