Manžel jako parťák v hubnutí? S MYKETO si to užijete oba!

tt

Já si předsevzetí nikdy moc nedávala, protože prostě diety nedržím a nevydržím a podobně. Nebo nikdy jsem to ani extra nepotřebovala. Někdy v listopadu jsem se ale tak trochu náhodou dostala k české, proteinové dietě MyKETO a je to snad první dieta, co mě zaujala. No, začínat s tím v listopadu, abych se v prosinci narvala cukrovím, se mi moc nechtělo a začít v prosinci, to by byla už teprve sebevražda…Vysvětlovat na návštěvách, že tohle cukrovíčko si nedám a podobně, asi by mi hráblo (a kromě toho zcvoknutí bych jim s největší pravděpodobností poslintala stůl). No, jak určitě sami víte – babičkám to zkrátka úplně dobře nevysvětlíte. Pro ty budete krásná, štíhlá a milionová i se stopadesáti kily!

Nemám stopadesát kilo, ale úplně se necítím ve svém těle dobře. Zatím co u Emilky jsem z 13 kilo, které jsem nabrala v těhotenství, nechala v porodnici 9 a 4 jsem si odnesla domů, u Mikuláše to bylo přesně naopak! V porodnici zůstalo pět kilo a devět jsem si odnesla! Zůstalo mi šílený břicho, na nohách celulitida…. Něco pak šlo ještě dolů, v listopadu jsem začala chodit na pilates a power jógu, ale pět posledních kilo se mě drží docela solidně a i kdybych je zázrakem sundala, stejně bych nebyla na váze, na které se budu cítit dobře.

„Budeš běhat kolem dětí! To dáš dolů jako nic!“ šmarja, kdo tohle říká?! To jsou strašný kecy! A hubnout, protože nestíhám kvůli dětem jíst? Při mým stěstí takhle zhubnu maximálně tak na zadku, na kterým hubnout úplně nepotřebuju! Navíc, já jídlo prostě miluju a vždycky si na něj čas udělám! Jedno dítě na klíně, druhý na ruce a stále mi jedna ruka zbývá, abych si s ní nabrala, zamíchala, najedla. Nazdar dieto! Je to takhle v pytli úplně, protože si dám prostě tu a tam rohlík, pak čokoládu, pak kafe, pak zase něco a pak sním v záchvatu celou pánev nějaké rychlovky, která vyhlíží docela zdravě (a ještě si to pochválim, jak jsem si to dobře uvařila!!!), ale když toho sníte tunu, je to jako byste si dali bůček. Takže takhle ne! Bylo rozhodnuto. ;-) Já nedietářka jsem se rozhodla, že jdu do toho. No a musim to vyhlásit do světa – tedy vám – abych to vydržela. I když tedy – musím říct, že tato dieta vyhlíží docela lahodně.

Říkám manželovi:„Asi si dám v lednu tu MyKeto dietu..“ (ve skutečnosti jsem k tomu teda ještě dodala, že se cítím jako prase) „No a jestli se mám před tebou ještě někdy promenádovat nahá, tak ti prostě nemůžu po večerech chystat obložený talíře s křupavým chlebem, kterej vždycky dovezeš, protože co? Protože si prostě vždycky dám s tebou! Vždyť mě znáš!!“ (představa, že mu chystám tohle a u toho mi tečou sliny a v hlavě ho úplně nejvíc za ten křupavej chleba nenávidím, byla úplně rozvodová!)

A více méně z legrace jsem dodala: „A nemohl bys to držet se mnou?“ „No tak jo,“ odpověděl! A se mnou to málem seklo!

Chci číst více...

Zdroj: http://matkyvnesnazich.cz/2019/01/01/jak-jsme-s-manzelem-zacali-hubnout/