DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Jak zhubnout do plavek?

jjjJak samy sebe vidíme v zrcadle  

Mnohé z nás to dobře znají. Při každém mihnutí kolem zrcadla nám oči sebekriticky zabrousí na náš odraz. Provedeme rychlou kontrolu našeho zevnějšku. Povzdechneme si. Moc bychom si přály v ten moment vypadat tak skvěle jako třeba Natalie Portman, Megan Fox nebo jako taková Scarlett Johansson, ale držet krok s jejich štíhlou postavou, je s přibývajícími roky stále těžší a těžší. Chmurné myšlenky nás přepadají tím častěji, čím víc se blíží plavková sezóna nebo nedej bože, je již v plném proudu! 

 

Zjistěte, proč nehubnete tak, jak byste si představovaly

Během pracovního dne toho, my ženy, děláme tolik! Jsme matky, manželky, manažerky, učitelky, milenky, taxikářky, přítelkyně, poradkyně, kuchařky, zdravotní sestřičky a nejčastěji všechno dohromady. Při tom všem se snažíme pečovat o své tělo, protože každá žena chce být krásná a svým okolím oceňovaná. Klobouk dolů před těmi, které si ve svém nabitém programu najdou čas si jít zaběhat, zacvičit či jinak osvěžit mysl pohybem. Přesto, že poctivě cvičíme, dříve nabytá kila jdou dolů jen velmi pomalu

 

Objevte dietu, která je skutečně příjemná a vám na míru

Rozhodně nečekejte žádné čáry ani máry. Chceme vám představit ověřený systém redukce hmotnosti. MyKETO ale už znáte z televize, kde pomáhá jedné z nás, paní Lídě, zbavit se svého tlustého já. "Budiž ti dieta lehká!" To je přesně ono. Bez zbytečného hladovění a bez únavy. Letos vsaďte na MyKETO, českou keto dietu, vyvinutou českými odborníky. Ze širokého sortimentu si snadno vyberete proteinová jídla a nápoje podle svého gusta.

 

Jaká proteinová jídla ženskému tělu prospějí

Pro nás ženy je velmi důležitá vyváženost diety a celková harmonie jídel. Ať už jsme v maratonu povinností, nebo si užíváme příjemných chvil na naší dovolené, na MyKETO se můžeme spolehnout. Příprava jídel je snadná a jednoduchá. Nevyžaduje nijak velké úsilí a zabere max. 5 minut. Denně si s MyKETO dopřejete rozličná proteinová jídla, vybíráte si z řady českých výrobků, např. omelet, palačinek, proteinových koktejlů, zdravých snídaní v podobě proteinových kaší plných chutí, polévek či jedinečných hotových jídel. Zajímavá je i speciální kávička Coffee 4 Slim, která se skvěle hodí při dietě. Vhod přijdou také lahodná sušená masíčka, ale až do druhé fázi diety. Velmi praktická budou na cesty, večer k televizi nebo kdykoli když vás přepadne malý hlad.

 

Letos pojďme směle do plavek!

Tu nejtěžší práci za vás udělá váš nový životní styl, protože tato ketogenní nebo proteinová dieta nastartuje vaši vnitřní metabolickou pec a vy tak konečně můžete docílit toho, co jste si pro sebe předsevzaly. První změny v oblasti bříška, hýždí i stehen velmi potěší každou z nás. Jděte do toho naplno s keto dietou MyKETO.

 

Pozor, někdy je lepší poradit se s výživovým poradcem 

Aby vaše cesta za novou postavou byla přímá a nebyla ničím rušená, jistě oceníte, že v MyKETO funguje tým zkušených výživových poradců. Najdete je na různých místech republiky, můžete je kdykoli kontaktovat a domluvit si nezávaznou schůzku.

Kdy oceníte dohled odborníka?  

  • chcete redukovat více než 15 kg
  • chcete pravidelně kontrolovat své pokroky na InBody
  • pokud máte zdravotní problémy
  • potřebujete udržet motivaci
  • chcete mít po ruce někoho, o koho se během diety můžete opřít

Bez debat, to je velmi důležité. Naši poradci jsou zde pro vás, dámy, a jsou připraveni vám sestavit maximálně účinný dietní plán na míru, zaznamenávat tělesnou skladbu vašeho těla přístrojem InBody a dovést vás k vytouženému cíli. Vedle toho, že redukce hmotnosti touto cestou je snadná a pohodlná, je důležité také to, že cítíte více energie a vitality - na vyčerpání tak můžete rovnou zapomenout. Naopak, co uvítáte je i lepší kvalita nehtů, vlasů a pokožky díky vyváženému složení. Krásná postava do plavek již nemusí být pouhý sen. Kdy začít? Ať již máte před dovolenou, firemním večírkem, nebo prostě jen toužíte po štíhlé postavě, směle do toho, dámy, začít můžete již dnes!