Léto volá - zhubni! Jak vyladit svou postavou v době dovolených?

cccVylaďte své tělo do kraťasů, sexy šatů a plavek

Buďme k sobě upřímné. Se vzrůstajícími teplotami klesá naše produktivita práce a nejlépe se cítíme někde u vody. Jestli patříte k těm, kteří nechávají věci na poslední chvíli vězte, že nyní nastal ten nejvyšší čas vyladit své tělo do kraťasů, sexy šatů a plavek. Odhoďte běžné starosti stranou, udělejte si čas sama na sebe a dejte se do formy!  Stále ještě není pozdě a k vysněnému cíli se můžete dostat s pomocí rychlé a účinné proteinové diety MyKETO a dalšími příjemnými triky. Léto je pro hubnutí ideální. Motivace je totiž větší než kdy jindy v roce. Hubnutí je navíc i pohodlnější, máme více příležitostí k pohybu a pokud si dopřejeme kúru sestavenou z lahodných a osvěžujících proteinových koktejlů MyKETO a nahradíme jimi těžká a kalorická jídla, máme z větší části vyhráno!

Last minute hubnutí je s MyKETO snadné

Co si budeme povídat, honit výsledky na poslední chvíli, to není nikdy moc jednoduché. Ale není to tak úplně nemožné. Nemluvíme zde o rychlém shazování kil formou hladovky nebo o jiných extrémních přístupech, ale o odlehčení, vyhlazení a zformování postavy před tím, než své tělo vystavíte slunečním paprskům. I příjemnou cestou můžete shodit nadbytečné kilogramy. Vyzkoušejte ryze českou proteinovou keto dietu MyKETO. Pomůže vám dostat se k vysněnému cíli snadno a lehce, navíc bez hladovění a s pocitem nasycení. Díky ketóze se postupně dostaví příliv energie získané ze spalování ketolátek odbouráváním vlastních tuků, které se usazují zejména v oblasti bříška, hýždí a stehen, případně v dalších problematických partiích. 

Lákavá letní nabídka je tu! 

Zkušení výživoví poradci pro hubnutí připravili pro příznivce keto diety několik výborných, odborně sestavených výhodných balíčků pro období hubnutí. Výhodou je rychlá příprava jídel a pestrý výběr. Zapomenout nesmíme ani na úžasný letní balíček sestavený výhradně z koktejlů a letní ochutnávkový balíček. Nic už vám neuteče, když prozkoumáte nabídku na https://eshop.myketo.cz. Na své si přijdou nejen milovníci slaných pokrmů, ale také sladkých jídel. Nabídka je natolik pestrá, že si snadno z MyKETO produktů sestavíte jídelníček na celý den nebo je zařadíte 1 – 2x denně. Záleží jen na vás. V nabídce nechybí proteinové kaše skvělé na lehké a zdravé snídaně, lahodné proteinové koktejly rozličných chutí, proteinové polévky, masové ragú, omelety, bramboráčky, palačinky či oblíbené jerky - sušené maso, dezert panna cotta a mnoho dalšího. Příprava jídel MyKETO je velmi rychlá a jednoduchá, což oceníte nejen doma či v kanceláři, ale také během cestování a na dovolené, kdy nechceme trávit čas vařením.

Pohyb představuje 30 % úspěchu. Vyvážená strava celých 70%! 

Jestli vám to vaše zdraví dovolí, začněte se více hýbat. I když se říká, že 70 % úspěchu tvoří vyvážená strava (proto klademe důraz na kvalitu keto diety MyKETO), dopřejte si alespoň lehký pohyb, který výsledky urychlí. Krásné mohou být například večerní procházky nebo výlety do přírody, po hradech či zámcích apod. Pustit se přes léto můžete také do nejrůznějších sportů. Zkuste kombinovat dynamické a posilovací sporty. Ideální spojení je například běh a jóga, brusle a pilates, vyzkoušet můžete také fit box, cross fit tréning nebo jiný dynamický druh sportu. Zkrátka cokoliv, co Vás bude skutečně bavit.

Navštivte výživového poradce a dopřejte si InBody přesné měření

Měření na přístroji InBody vám pomůže jednoduše a rychle zjistit, jaká je hodnota vašeho bazálního metabolismu, odhalí váš metabolický věk, zdravotní kondici, obsah tuku, svalů a minerálů v těle, míru hydratace a mnohé další, včetně BMI (body mass indexu). Zvážit se můžete jednorázově  (cena 300 Kč) nebo opakovaně, dle toho, jak potřebujete. Kontakty na zkušené výživové poradce naleznete ZDE

Dělá vám hubnutí potíže? Jděte do toho ve dvou - je to pohodlnější

Vyburcujte vaši kamarádku, přítele nebo partnera a hubněte společně. Budete se divit, jak skvěle funguje vzájemná motivace. V MyKETO pro vás máme připraven i speciální, velmi výhodný balíček pro hubnutí ve dvou, složený z lahodných proteinových koktejlů a šejkrem pro oba zdarma. Jděte do toho už dnes!

Českou keto dietu MyKETO si můžete lehce a pohodlně objednat už dnes ZDE. Dostaňte se do formy a užijte si krásné, ničím nerušené léto!