DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Podzim je ideální čas pro zahájení diety

rrPodzimní shazování vám s MyKETO půjde líp!

Podzim není jen o návratu dětí do školních lavic a s tím souvisejících povinnostech, ale může pro nás znamenat příliv nové energie, třeba právě pro hubnutí. Záleží jen na každém z nás, zda se nechá správně motivovat a bude podzim vnímat jako nový začátek. 

 

Konec léta vnímejte pozitivně. Přetvořte ho v něco nového 

Konec léta a začátek nového školního roku se pro mnohé z nás stal něčím, čemu se dá říct druhý nový rok. Po letní dovolené plné pohody a odpočinku nastal čas vrhnout se opět do práce. Myslete však také na své koníčky, aby váš režim byl vyvážený. Možná vás v uplynulém období oslovilo něco, čemu se chcete více věnovat a nyní již přemýšlíte, jak pracovní povinnosti nejlépe skloubit s kurzem italštiny, péčí o domácnost, venčením psa a kroužky svých dětí. Určitě to nebude jednoduché, ale půjde to! Vaše tělo je po létě ideálně pročištěné a pozitivní energie vám pomůže nastartovat nový denní rozvrh. Začněte s pohybem, který pomůže vaší fyzičce i tvarování postavy, nebojte se sebevzdělávání, při kterém potrénujete své šedé buňky mozkové.

 

S podzimním shazováním pomůže MyKETO 

Přes léto jste možná trochu hřešili, nyní je však čas vrátit se k minulým předsevzetím. Oprašte je a začněte na sobě co nejdříve pracovat. Pokud své podzimní snažení myslíte opravdu vážně, pusťte se rovnou do komplexního redukčního programu a objednejte si výhodný balíček ketodiety MyKETO nebo navštivte zkušené výživové poradce. Brzy zjistíte, že samotný průběh diety je mnohem efektivnější a příjemnější, než jste si vůbec dovedli představit. Navíc, díky jednoduše a rychle připraveným dietním jídlům nemusíte složitě počítat kalorie, ale máte dostatek času se věnovat sami sobě. Všechna proteinová jídla a koktejly MyKETO jsou vyvážená a určitě si mezi nimi vyberete své favority.

Díky větším porcím jídla (40-55 g) a tudíž také intenzivnějšímu pocitu nasycení, se budete moci odhodlaně věnovat svému podzimnímu závazku a novému restartu ketodietou, který vám pomůže ke zdravému a krásnému tělu. Ketodieta či ketonová dieta je velmi přínosná i v tom, že dodává více energie a vitality, protože se při ní spalují tuky, ze kterých tělo získává 2x více energie než ze sacharidů. 

Sáhnout po kvalitních proteinových jídlech a nápojích a obohatit jimi svůj běžný jídelníček rozhodně pomůže při vašem podzimním úsilí být opět fit. Zpestřete si svůj jídelníček například kvalitním a chutným proteinovým nápojem dle vašeho výběru. Podobně, jako např. sušené maso či proteinová kaše či polévka s proteiny může být ideální jako svačina mezi jídly, po cvičení nebo jako lehká alternativa oběda či večeře. Záleží jen na vás, která proteinová jídla si vyberete!