SOS pro pleť létem namáhanou. Dopřejte jí výživu!

bbbLéto je v plném proudu, ať už si jej užíváte při pobytu u moře, relaxací u bazénu nebo při venkovní aktivitě, určitě budete souhlasit, že dlouhý pobyt na slunci dává naší pokožce pěkně zabrat.

Slaná mořská voda, chlorovaný bazén nebo zvýšené pocení v kombinaci s horkými letními paprsky naši pokožku extrémně namáhají a vysušují. Pleť je pak napjatá, začervenalá se sklonem k předčasnému stárnutí. A kdy jindy bychom chtěli mít krásnou a mladistvou pleť než právě v létě, kdy chodíme více odhaleni?

PRAVIDLO Č. 1: Během letních měsíců dopřejte své pleti maximální péči. A to nejen zvenku, ale především zevnitř. Objevte ještě dnes exklusivní vnitřní péči s nápojem Růžový kolagen

7 tipů pro krásnější a zářivější pleť

  1. Pijte dostatečné množství vody, minimálně 2-3 litry za den, při zvýšené fyzické aktivitě příjem ještě zvyšte.
  2. Používejte KVALITNÍ OPALOVACÍ KRÉM. Při pobytu na slunci by používání kvalitního opalovacího krému mělo být samozřejmostí.
  3. Večer své pokožce dopřejte HYDRATAČNÍ KRÉM, ideálně bez parabenů a dalších chemických látek.
  4. Dopřejte své pleti kvalitní vnitřní výživu pleti, Růžovým kolagenem, který obsahuje KYSELINU HYALURONOVOU, vitamín C a další cenné ingredience. Kyselina hyaluronová je přirozená látka, která napomáhá důsledné hydrataci pokožky. Přirozeně se vyskytuje v našem těle, váže na sebe vodu a také v pleti přítomné látky kolagen a elastin, díky čemuž zůstává naše pokožka hydratovaná a pružná. Bohužel s věkem se množství kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti snižuje a tak přicházíme o mladistvý vzhled a zářivou pleť. S přibývajícím věkem platí: čím lépe se o pleť staráme a dodáváme jí kvalitní vnitřní výživu, tím bude naše pleť vyživenější, zářivější a v celkově lepší kondici.  
  5. MAKE-UP v létě omezte na minimum a nechte svou pleť „volně dýchat“.
  6. Dopřejte své pokožce KOLAGEN. Kolagen je hlavní složkou pojivových tkání. Jeho produkce se však po 25. roce života každoročně snižuje o 1,5 – 2 %! 
  7. Doplňte VITAMÍN C, který přispívá k ochraně buněk, ale také zvyšuje syntézu kolagenu (součást Růžového kolagenu společně s kolagenem a dalšími ingrediencemi).

Letos se o krásu vaší pleti postará MyKETO RŮŽOVÝ KOLAGEN!

Doplněk stravy RŮŽOVÝ KOLAGEN obsahuje kombinaci vysoce kvalitních kolagenních peptidů, vitamínu C a kyseliny hyaluronové. Všechny tyto složky společně „pracují zevnitř“ a pomáhají pokožce získat pružnost, pevnost a mladiství, zářivý vzhled. Růžový kolagen zakoupíte pohodlně a jednoduše ZDE

 

xx

 

1 bal/21 porcí 349 Kč + 2 porce ZDARMA

3 pack/63 porcí 867 Kč (289 Kč/ks)