ŠALVĚJ na léto za zaváděcí cenu. Ušetřete 50 %

klklklŠalvěj a léto jdou skvěle dohromady. Čtěte dál a dozvíte se proč. 

Pro mnohé z nás jsou nadcházející horké dny, kdy se vydatně potíme, opravdovou výzvou. Když trávíme léto u vody, jsou i horké dny příjemné. Horší to však je v případě,  kdy jsme nuceni pobývat v rozpáleném městě nebo v dopravních prostředcích. Jak o sebe pečovat nejen antiperspiranty a iontovými nápoji?

Bylinná péče doplňku stravy Formule Šalvěj díky mikronizovaným listům šalvěje lékařské (Salvia officinalis), tradičně hojně využívané bylinky, přináší úlevu hlavně v letním období.

Jak ženy, tak také mnozí muži ocení šalvěj nejen v letních měsících. Formuli Šalvěj je možné užívat v průběhu celého roku dle doporučeného dávkování. Šalvěj se hodí pro udržení hormonální rovnováhy například pro ženy ve věku 50+ pro tzv. menopauzální komfort. Muži i ženy ocení příspěvek šalvěje a selenu pro krásné vlasy a kvalitní nehty - náš vzhled je naší vizitkou. Formule Šalvěj v dóze s kapslemi rostlinného původu je velmi skladná a pohodlně se vejde jak do dámské kabelky, tak do každého zavazadla na naše cesty, mějte ji stále při sobě. 

lololo

Přejeme vám, abyste si léto co nejvíce užili! Našim dárkem pro příjemně prožité letní dny je Formule Šalvěj 60 kapslí za letní cenu – s úsporou 50 % z běžné ceny. Ověřte si účinky šalvěje v letošním létě i vy! 

 

PS: Jako ochranu před dehydratací -  pro doplnění ztracených iontů v horkých letních dnes doporučujeme  rehydratační prostředky Iontia prebio, při sportu malých i velkých Iontia Sport s přírodními zdroji minerálních látek a pro kojence a malé děti osvědčené rehydratace Kulíšek a Kulíšek Forte.