Blogerka Tereza

Úspěšná blogerka a maminka

Tereza je úžasná a velmi milá osůbka, maminka dvou dětí Emilky a Mikuláše, nejlépe vám jí představíme asi takhle: jestli potřebujete zlepšit náladu a rozzářit si den, mrkněte na Matky v nesnázích, výsledek je zaručen. Okamžitě vás nadchne a během chvilky dobijete baterky. A právě tahle sympatická Tereza se rozhodla, že prubne svojí první dietu v životě. Nikdy dietu nijak extra nepotřebovala, při náročném povolání byla pořád v pohybu. Situace se ale změnila mateřstvím.

Proč začala hubnout s MyKETO? Přidal se i manžel...

Při prvním těhotenství s Emilkou šla váha nahoru o 13 kilo, řeknete si, že to není až zas tak moc, navíc 9 kilo šlo dolů hned v porodnici a jen 4 kg si odnesla domů, u druhého těhotenství s Mikuláškem to ale bylo přesně naopak! Těch 9 kilo se projevilo na větším bříšku, kterého se ne a ne zbavit, tuk se usadil na zádech, stehnech, k tomu přibyla celulitida. Nějaké to kilo šlo dolů cvičením, ale posledních pět kilo se drželo jako klíště. Že to přece není žádná obrovská nadváha? Není, ale i tak se prostě ve svém těle tak nějak necítíte úplně dobře…no a zrovna v téhle náladě se k Terezce dostala informace o nové české dietě MyKETO a shodou okolností to byla snad první dieta, co jí zaujala natolik, že se rozhodla jí vyzkoušet. Navíc se k Tereze solidárně přidal i manžel, který jí tím neskutečně podpořil, protože jistě uznáte, že ve dvou se hubne líp a líp se i vaří.

Ketóza s MyKETO 

Po vstupním měření a vážení na přístroji InBODY a vytyčení cílů s výživovou poradkyní Veronikou, bylo pro Terezu nejdůležitější, dostat se do stavu ketózy, během které tělo spaluje vlastní tuk, a udržet se v ní.  Důležitá byla i otázka chuti MyKETO. „Je to poživatelné? Mě každý strašil, že nebude.“ bála se Tereza, ale byla velmi příjemně překvapená a jídla MyKETO si oblíbila tak, že u nich, jak sama říká, dlouho zůstane. Velmi jí zachutnaly proteinové koktely, palačinky, omelety i hlavní jídla. Navíc se neuvěřitelně nadchla pro vaření zdravých jídel bez nadbytku sacharidů (určitě ten styl výživy, označovaný jako low-carb prozkoumejte), a díky tomu si brzy mohla začít dopřávat doma uvařená jídla, která kombinovala s proteinovými jídly a koktejly MyKETO.

Jaký je to pocit zhubnout s MyKETO?

Tereza měla jen pár kilo navíc, po dětech jí zůstalo větší bříško, kde se usazuje tuk označovaný jako viscerální, který představuje významná zdravotní rizika do budoucna. Proto bylo zcela správně, že se Tereza rozhodla s nadbytečnými kily zatočit. Procento jejího tělesného tuku činilo na počátku hubnutí 31,5 %, za normální hodnotu se považuje hraničních 28 %. Úbytek čistého tuku měla ukázkový a shodila optimálně všechen přebytečný tuk (podle literárních údajů je ideální hubnout 0,5 – 1,5 kg čistého tuku za týden). Díky proteinové dietě MyKETO si udržela stávající svalovou hmotu, i proto Tereza vypadá pořád tak svěle!

Na závěr vzkaz pro Terezu - jste skvělá, dokázala jste to!

Náš tým MyKETO je pyšný, že se naše dieta osvědčila a pomohla! Hodně elánu do dalších článků, do výchovy Emilky a Mikuláška vám přeje vaše MyKETO!

Upozornění: Uvedené výsledky jsou individuální a nelze je zaručit u každého. Je třeba počítat s individuálními metabolickými rozdíly. Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením našich výživových poradců.

poradenská centra myketo