Mirek

"Než jsem přibral, hodně jsem sportoval. S prací u počítače jsem přibral přes 20 kilo. Kvůli své rodině a horšícímu zdraví jsem se rozhodl zhubnout.

Prvních 14 dnů pro mě bylo nejtěžších, nemohl jsem jíst běžná jídla, ta jsem nahradil proteinovými jídly a proteinovými nápoji MyKETO, ale kousnul jsem se, protože jsem viděl pokrok, první kila byla dole. To mě motivovalo k dalšímu dodržování diety MyKETO. Ve 2. etapě už bylo hubnutí mnohem jednodušší, cítil jsem se dobře a na rozdíl od 1. etapy už jsem obědval běžná jídla složená z masa a zelené či bílé zeleniny, což mi vyhovovalo. Zachutnaly mi bramboráčky, proteinové koktejly a proteinové kaše, které si dopřávám pořád, a to už jsem po dietě. Upravil se mi i vyšší cholesterol. S MyKETO je to paráda, cítím se mnohem líp a jsem o dost lehčí, líp se hýbu, proto můžu MyKETO ze svojí zkušenosti doporučit."

Upozornění: Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením výživových poradců.

poradenská centra myketo
 
 

Můj MyKETO poradce

Další příběh

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení