Jarka

Inspirujte se příběhem paní Jarky z Karlových Varů, která to dotáhla pořádně daleko. Začala se vyhýbat sacharidům už během první vlny korona krize v době karantény a v létě s naším balíčkem START se rozhodla jít low carb směrem naplno. A teď po 3/4 roce může být na svůj výsledek patřičně hrdá. Jarce se totiž podařilo to, o čem sní každý před zahájením diety: vytrvale vydržet a pevně kráčet za svým cílem až do konce.

Jarka a její velký úspěch

Jarce se podařilo krásně zhubnout a my jsme na její výkon velmi pyšní. Ne každý vytrvá až do konce. Vždyť nejhorší nepřítel hubnutí je člověk sám. Inspirujte se pevnou vůlí paní Jarky, která do toho šla naplno, podívejte se sami na výsledek, který se jí podařil. Samozřejmě, nic není zadarmo a zhubnout tak rapidně jako Jarka vyžaduje kus sebedisciplíny a pevné vůle. Jarka nám napsala na základě naší Velké výzvy MyKETO, za což jí děkujeme.

Pravidelná low carb strava ji pomohla změnit stravovací návyky

Velmi důležitá součást hubnutí spočívá ve změně přístupu ke stravování jako takovému. Nízkosacharidová jídla jsou polovina úspěchu. Ta druhá polovina spočívá v pravidelnosti a rozmanitosti stravy. Při vývoji našich jídel si dáváme pozor na obě stránky a snažíme se vám přinést co nejvyváženější a nejrozmanitější stravu 5x denně. Naše porce jídel jsou větší (40-55g) než u většiny konkurence a 5 porcí denně doplní i potřebnou dávku vitamínů a minerálů. Naše jídla se snažíme vyrábět s láskou k low carb stravování. Nastavení stravovacích zvyků je už ale na vás. Jarka pravidelnost ve stravování s jídly od MyKETO našla a tak na letní plavkovou sezónu bude určitě připravená!

Co nám Jarka napsala?

"Dobrý den, ráda bych se pochlubila i svým příběhem, který začal v době karantény v březnu 2020, kdy jsem se svými 86 kg (119 cm v pase) začala něco dělat...začala jsem se vyhýbat sacharidům. Do léta jsem shodila 5 kg a nevěděla, jak se posunout dál a co dělat. Zajímala jsem se ještě více o ketonovou dietu a po důkladné rozvaze a plánu, co po dietě bude následovat jsem od Vás začala se startovacím balíčkem, který mě opravdu nakopl na plné obrátky a změnil mi naprosto přístup k jídlu, dosáhla jsem pravidelnosti v jídle. Dnes je 29.4.2021 moje váha je na 67 kg (83 cm v pase). Ze začátku to byl boj, ale teď už si to pár měsíců užívám...Opravdu nejtěžší bylo to odhodlání a chuť, 1.fáze je taková zkouška a kdo jí zvládne, tak má napůl vyhráno, já měla jasno jak chci po Vašem balíčku dále pokračovat, kdo v tom úplně jasno nemá, tak se to vrátí v podobě jojo efektu...teď jsem na LC stravování a pytlíčky od Vás zařazuji několikrát v týdnu. Vaše MyKETO jídla mi chutnají a nesmí se mi stát, že by mi došla...moje skříňka je nabitá tím co mám ráda...od snídaňových kaší až po omelety. Děkuji Vám Jaroslava, 36 let, dvě děti."
 
poradenská centra myketo