Hanička

Inspirujte se příběhem paní Haničky, která je díky vlastnímu úsilí a keto dietě MyKETO již nyní lehčí o 7kg a hodlá v hubnutí pokračovat. Na její úspěch jsme v MyKETO patřičně hrdí a věříme, že se jí bude dařit i nadále. Paní Hanna začala hubnout s naší keto dietou 30. září a již v půlce října se chlubila sedmi shozenými kily. Gratulujeme! Začátky nebyly jednoduché, ale díky pevné vůli a odhodlání se to Haničce podařilo na výbornou. Podívejte se a posuďte sami!

Nejdůležitější je pravidelný stravovací režim 

MyKETO je náhrada stravy vyvinutá s cílem regulace hmotnosti na principu ketózy. V první fázi dietního programu jíte 5x denně jídlo MyKETO v pravidelných intervalech a není nutné přidávat zeleninu ani oleje. Hubnutí tak probíhá nejefektivněji a výsledky jsou viditelné již od prvního týdne. Nebojte se, vašemu tělu v první fázi nebude nic chybět. 5x denně jídlo MyKETO totiž obsahuje všechny potřebné bílkoviny, vlákninu, nezbytné sacharidy a také cenné vitamíny a minerály. Hubnout tak můžete až 21 dní, během kterých si osvojíte pravidelné stravovací návyky, stejně jako paní Hanna. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Nejtěžší je změnit to, co máte dlouho zažité

Paní Hanička se nám svěřila, že nejtěžší na keto dietě pro ní bylo donutit se jíst 5x denně v pravidelných intervalech. Chtělo to pevnou vůli a odhodlání. Každá snaha ale přinese své ovoce a tak i paní Hanička již brzy oslavovala svá první shozená kila. Jelikož již měla zkušenosti z jiných diet, byla celkem překvapená, že s naší dietou nebyla unavená, nehladověla a cítila se lépe. Na paní Haničku jsme velice pyšní a věříme, že její úspěch bude motivací pro všechny, kteří se rozhodnou změnit svůj životní styl k lepšímu. Paní Hanička nám napsala v rámci Velké výzvy MyKETO, za což jí také patřičně děkujeme a přejeme hodně úspěchů i nadále!

A co nám napsala?

"Můj příběh s Myketo dietou se začal psát 30.9.2022 kdy jsem hledala na internetu jakou že to další dietu budu zase držet, zaujali mě recenze na internetu a už jsem i o keto dietě slyšela ale nikdy jsem žádnou ještě nezkusila....MYKETO mě zaujala nejvíce tak jsem neváhala a objednala jsem si startovací balíček 1.fáze. Nebyla jsem zvyklá jíst 5x denně takže to pro mě bylo celkem složité se ,,donutit" jíst ale pokud má člověk pevnou vůli a chce něčeho dosáhnou tak si za, tim ,,musí" jít! Naučila jsem se snídat, svačit a dodržovala jsem pokyny které byly uvedeny v brožůře a každý den jsem se vážila a každý den váha ukazovala o ňáké to deko méně až se z toho stalo kg a za chvilku další a další a k mému údivu jsem přesně od 30.9-15.11 o 7kg lehčí cítím se mnohem lépe a ani nejsem unavená jako dříve s jinýma dietama. Jídla opravdu zasytí a vůbec jsem nepociťovala hlad jen občas ,,chuť" na ňákej ten zobanec u telky ale dokázala jsem odolat i při pohledu na mého 11.syna který se cpal pytlikem brambůrek. Je mi 34let a rok od porodu se mi nikdy nepodařilo shodit vic jak 2-5 kg které jsem opět velice rychle nabrala zpět a ke všemu to byla převážně voda a svaly, tuku minimálně..... Pracuji jako prodavačka s jidlem kde je 30 druhů jídel denně udržet se nad tolika dobrotama mi dalo pár dní zabrat ale i tak jsem to překonala a upřímně na taková jidla dnes už nemám ani chuť. Momentálně držim druhou fázi a vařit si obědy byla pro mě ze začátku ,,španělská vesnice" ale díky facebookové skupině a poradkyni na stránkách myketo.cz jsem to zvládla a ráda si připravuju obídky. Už se i těšim až začnu 3 fázi a budu si moci připravovat večeře a za chvilku už začnu péct myketo vánoční cukroví no nemůžu se dočkat, ještě mám kus cesty před sebou a chci pokračovat s Myketo co nejdéle to půjde a postavu si hlavně udržet. A proč tohle všechno začalo? Začalo to tím že jsem si nikdy nemyslela že se mi stane to co se mi stalo......jeden zákazník mi ,,gratuloval k očekávání" no asi nikomu by nebylo v tu chvíli do smíchu...... ale já se tomu teď už jen směju. Jo a ještě bych zapomněla podotknout že mi z hubnutí obličeje padají brýle takže si konečně můžu pořídit nové a toho oblečení které už na mně není uplé také ubylo. Děkuji. Hanna."
 
poradenská centra myketo