Markéta

Inspirujte se příběhem paní Markéty, která po dlouhých neúspěšných letech hubnutí objevila keto dietu MyKETO a zvládla bezproblémů zhubnout svých prvních 5kg. Na svůj výsledek je patřičně hrdá a rozhodla se to oznámit zasláním svého příběhu. Díky jejímu rozhodnutí se můžete dozvědět jak se jí hubnutím dařilo a co si ze všeho nejvíc na keto dietě pochvalovala.

Neúspěšný boj s kily na víc. Ne a ne zhubnout.

Paní Markéta se pokoušela zhubnout každé léto. Sem tam se jí to i podařilo, ale během pár dní se pokaždé vrátila ke své staré váze. Tento neustálý koloběh je znám nejednomu z nás. Toto léto bylo ale pro paní Markétu zlomové. V červnu se dozvěděla o naší keto dietě a začala uvažovat, že to vyzkouší. Paní Markéta pracuje ve školství. Blížily se letní prázdniny a tak se rozhodla jít do toho s MyKETO naplno. A jak sama napsala byla velmi ráda, že tak učinila. Výsledek ji příjemně potěšil a co víc, naše nízkosacharidová keto jídla si velmi oblíbila.

Člověk nemusí stále stát u plotny a vařit

Keto dieta MyKETO je balena v mimořádně praktických porcích. Přesné dávkování a mixování můžete hodit za hlavu. Všechna jídla máte neustále při ruce a můžete je připravit během minutky. Právě to ocenila i paní Markéta, které se za sporákem trochu uvolnilo. Pečlivě zabalené porce jsou zárukou kvality a čerstvosti, kterou oceníte v práci, v kanceláři nebo i na cestách.

A co nám napsala?

"Dobrý den, tak i já bych se vám chtěla pochlubit se svým úspěchem. Každý rok v létě jsem se pokoušela více hýbat a tak i zhubnout. Nikdy se nepovedlo, maximálně 1- 1,5kg, ale hned se to vrátilo do normálu. Letos jsem se vybavila velikou zásobou produktů Myketo sestavené podle sebe a podle mé oblíbenosti a odjela na prázdniny. Pracuji ve školství a tak jsem na to měla spoustu času. Konečně se povedlo a zhubla jsem 5 kg a zatím si to držím. Hlavně se mi líbilo, že člověk nemusí stále stát u plotny a vařit. Vše se krásně a jednoduše a hlavně rychle přichystá a ještě to skvěle chutná. Ještě jednou děkuji za vaše skvělé výrobky, které mi opravdu pomohly. S pozdravem. Markéta"
 
poradenská centra myketo