Maminka Miriam

Chci se s vámi podělit o můj příběh. Jmenuji se Miriam, je mi 39 let a všem, kteří plánují zhubnout bych chtěla vzkázat, že hlavní je se nebát, nevymlouvat se a začít. Pak pomůže i samo tělo a vy si to začnete užívat.“

Po mé proměně jsem měla několik vtipných zážitků, když mě vlastní kamarádi nepoznávali na ulici. Podle reakcí myslím, že všechny kolem mě ta změna potěšila stejně jako mě.

"Je to přesně rok, co jsem se rozhodla změnit svůj život. Vedle sedavého zaměstnání jsem proseděla vlastně většinu času i při svých zálibách, to ale není omluva toho, kam jsem svou váhu nechala dojít. Ve svých 39 letech, při 170 cm jsem vážila 85 kg. Loni na jaře jsem na výletě nebyla schopná vyjít kopec a nebavilo mě už, že v mé velikosti nebylo k sehnání nic hezkého na sebe.

Věděla jsem, že to sama nezvládnu, proto jsem překonala strach a svěřila se do rukou kamarádky, výživové poradkyně. Pomáhala mi přebytečná kila shazovat a naučila mě, jak se mám správně stravovat. Připravila mi jídelníček na míru z chutných proteinových jídel, která pokryla 100% živin, vitamínů a minerálů a nehonila mě pak mlsná. Dávala mi rady a hlavně mi byla velkou oporou, děkuju! 

Po mé proměně jsem měla několik vtipných zážitků, když mě vlastní kamarádi nepoznávali na ulici. Podle reakcí myslím, že všechny kolem mě ta změna potěšila stejně jako mě. Všem, kteří plánují zhubnout bych chtěla vzkázat, že hlavní je se nebát, nevymlouvat se a začít. Pak pomůže i samo tělo a vy si to začnete užívat.“

poradenská centra myketo