DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Maminka Denisa

Sympatická maminka dvou dětí, která vytrvale sledovala svůj cíl a krásně se jí to i vyplatilo. Inspirujte se příběhem Denisy, která zvítězila nad zbytečnými kilogramy a už nyní se může pyšnit štíhlejší postavou. Denisa poctivě dodržuje principy low carb stravování a na letní plavky bude určitě připravena.

Pečlivá maminka Denisa a její velká proměna

Tak jako většina obezřetných lidí, i Denisa byla zpočátku vůči keto dietě skeptická. Vždyť na trhu existuje tolik programů na hubnutí a množství z nich jsou podvod. Kdo se v tom má vyznat? Paní Denisu na keto dietě zaujala hlavně její samotná low carb povaha. Nízkosacharidové stravování pomáhá při boji se zvýšenou hladinou cukru, o čem se po zahájení keto diety přesvědčila i Denisa.

Denisa se nám ozvala na základě Velké výzvy MyKETO

Denisa přijala naši výzvu a napsala nám napsala svůj příběh mezi prvními, za což jí patřičně děkujeme. Věříme, že její příběh pomůze vykročit správným směrem ještě mnohým. Zhubnout tak výrazně si zaslouží obdiv. Jsme na Vás hrdí! A právem byste měli být i Vy! Za odměnu jsme paní Denise zaslali MAXI protein podle jejího výběru i 1000 Kč poukázku na nákup v našem eshopu.

A co nám napsala?

"Jmenuji se Denisa, jsem maminka 2 děti, v lednu mi bylo 35 let. Měřím 155 cm a loni v létě se moje váha vyšplhala na 86 kilo. O ketonové dietě jsem toho slyšela v tu dobu už hodně, ale byla jsem k ní skeptická. Až hodnota ranní glykémie na lačno, která byla 7,06 , mě přesvědčila dietu zkusit. Neměla jsem co ztratit, pouze jsem mohla získat. A tak jsem se pustila do diety. Dietu držím od 10. září loňského roku, s občasným zhřešením v podobě cukroví na Vánoce a občasného vínka s přáteli jsem nyní pod hranicí 70 kil, přesně 69 kil. Vim, mohlo by to být víc, ale já jsem spokojená, každopádně pokračují dál. A moji největší odměnou? Spokojený manžel a hodnota glykémie na lačno 5,2. Určitě chci dát ještě nějaká kila dolů a věřím, že se to podaří." 
 
poradenská centra myketo