Máma tří dětí

Inspirujte se příběhem mladé mamky 3 dětí z Nového Jičína, která dokázala s MyKETO dietou viditelně zhubnout již po 28 dnech. Po 3 dětech se jí nedařilo zhubnout, ale naše keto dieta ji výsledkem maximálně překvapila. Mladé mamince držíme všechny palce, protože se v hubnutí rozhodla pokračovat i nadále. Přečtěte si, jak to dokázala.
 

Proměna, která trvala pouze jeden měsíc

A to už je rychlost. Každý by chtěl zhubnout, ale málo kdo to vydrží. V tomto případě na sebe výsledek nenechal dlouho čekat. Mladé mamince se totiž podařilo zhubnout po dlouhých neúspěšných letech právě díky MyKETO dietě. Vždyť dostat se do formy po 3 porodech dá zabrat. První pokusy byly neúspěšné a naší mamince se nedařilo nijak významně zhubnout. Nastartovala ji až naše keto dieta MyKETO. Za měsíc se jí podařilo zhubnout 5 kg a v každé parti má o 6 cm méně. A to není všechno. V hubnutí hodlá pokračovat, dokud se nedostane do figury jako za mlada!

Začala jsem mít kontrolu nad svou závislostí na sladkém

Pokud jste na cukru závislí, je to po čase stejné jako s jakoukoli jinou drogou. Je těžší a těžší touhu po něm uspokojit. Po vyšší dávce nevhodných sacharidů tělo rychle vyšle do války inzulin a ten ji razantně sníží, což vyvolá chuť na sladké, aby se hladina glukózy opět doplnila. Tento nekonečný koloběh byl i případ naší mladé maminky. Díky keto koktejlům MyKETO však svou závislost hravě zvládla a když ji chuť na sladké nečekaně popadla, zahnala ji raději s naší low carb čokoládou s MCT oleji nebo lahodnou panna cottou.

Co nám napsala?

"Krásný den, včera jsem skončila svou čtyř týdenní cestu s MyKETO a v příloze posílám výsledek. Potřebovala jsem se přehoupnot přes 70 kg směrem dolů, což se mi dlouhou dobu nedařilo (vždy dvě kg dolů, tři nahoru a tak stále dokola), ketogenní program mi s tím však pomohl.. Šlo to bez trápení a rychle.. Původně 73 kg, nyní 68 kg, v každé partii mínus 6 cm.. Jídla chuťově dobrá, avšak i přes mixování problém s hrudkami - to mi opravdu překáželo, jinak doporučuji. Je to pohodlné, rychlé a také se mi podařilo dostat pod kontrolu svou závislost na sladkém.. Děkuji, mnohokrát a zůstavám s pozdravem."
 
poradenská centra myketo