Nikol

Velká proměna v krátkém čase, který si zaslouží obdiv. Inspirujte se příběhem Nikoly z malebného historického městečka v Karlovarském kraji. Její úspěch vám vyrazí dech. Do původní postavy, kterou měla před 14 lety, se dostala i po třech dětech! Přečtěte si její příběh a zjistěte, jak to dokázala.

Nikol svou proměnu zahájila v únoru

Novoroční hubnutí chytilo již nejednoho z vás. Motivace splnit si novoroční předsevzetí je silný faktor úspěchu a proto nejeden z nás považuje za nejlepší období k hubnutí právě začátek nového roku. Nikolin příběh začal také v tomto období. Byl to únor, když Nikola objevila naši keto dietu a řekla si, že to s námi zkusí. A jak sama říká - vyplatilo se. Samozřejmě, zhubnout vyžaduje cílevědomost a odhodlání, to však Nikole nechybělo a dokázala se vrátit zpět ke své figuře za mlada již za 17 týdnů. Dostala se až na 48,3 kg z předešlých 61,2 kg, což je při její výšce 153 cm ideální váha s hodnotu BMI 21.

Po 14 letech neúspěšného hubnutí to dokázala s MyKETO

Jak nám sama napsala, zhubnout se marně snažila už několik let. Svou původní váhu se jí ale podařilo navrátit i po 3 dětech. Její skvělý výsledek je silnou motivací pro každého, kdo nevěří, že se mu jednou podaří zhubnout. Jak to dokázala? Na začátku ji nastartovala naše dieta MyKETO, která jí chutnala a postupem času začala do jídelníčku přidávat i vlastní low carb stravu. A po necelých 17 týdnech byla již ve své štíhlé fuguře jako před 14 lety. Gratulujeme Nikol. Ne každému odhodlání vydrží do tak krásného konce. Nikola nám napsala v rámci velké výzvy MyKETO, za což jí také patřičně děkujeme.

Co nám Nikol napsala?

"Dobrý den. I já bych se chtěla zapojit do výzvy Myketo. Můj příběh začal letos v únoru, kdy jsem po půl roce a předchozích 14 letech neúspěšného hubnutí narazila přes internet na vaší dietu Myketo. Plně odhodlaná po tom co nezabíralo ale vůbec nic,ani pohyb,sem po pár měsících dodržování a po sléze postupném najetí na běžnou (zdravější stravu)zhubla na svou původní váhu před 14 lety a třemi dětmi. Všem doporučuji, na jídla sem se vždy těšila,dokonce sem si na ně tak zvykla,že si sem tam ještě nějakou tu vaši dobrutku dám. Nikol Macáková 36 let."
 
 

Můj MyKETO poradce