Nikol

Velká proměna v krátkém čase, který si zaslouží obdiv. Inspirujte se příběhem Nikoly z malebného historického městečka v Karlovarském kraji. Její úspěch vám vyrazí dech. Do původní postavy, kterou měla před 14 lety, se dostala i po třech dětech! Přečtěte si její příběh a zjistěte, jak to dokázala.

Nikol svou proměnu zahájila v únoru

Novoroční hubnutí chytilo již nejednoho z vás. Motivace splnit si novoroční předsevzetí je silný faktor úspěchu a proto nejeden z nás považuje za nejlepší období k hubnutí právě začátek nového roku. Nikolin příběh začal také v tomto období. Byl to únor, když Nikola objevila naši keto dietu a řekla si, že to s námi zkusí. A jak sama říká - vyplatilo se. Samozřejmě, zhubnout vyžaduje cílevědomost a odhodlání, to však Nikole nechybělo a dokázala se vrátit zpět ke své figuře za mlada již za 17 týdnů. Dostala se až na 48,3 kg z předešlých 61,2 kg, což je při její výšce 153 cm ideální váha s hodnotu BMI 21.

Po 14 letech neúspěšného hubnutí to dokázala s MyKETO

Jak nám sama napsala, zhubnout se marně snažila už několik let. Svou původní váhu se jí ale podařilo navrátit i po 3 dětech. Její skvělý výsledek je silnou motivací pro každého, kdo nevěří, že se mu jednou podaří zhubnout. Jak to dokázala? Na začátku ji nastartovala naše dieta MyKETO, která jí chutnala a postupem času začala do jídelníčku přidávat i vlastní low carb stravu. A po necelých 17 týdnech byla již ve své štíhlé fuguře jako před 14 lety. Gratulujeme Nikol. Ne každému odhodlání vydrží do tak krásného konce. Nikola nám napsala v rámci velké výzvy MyKETO, za což jí také patřičně děkujeme.

Co nám Nikol napsala?

"Dobrý den. I já bych se chtěla zapojit do výzvy Myketo. Můj příběh začal letos v únoru, kdy jsem po půl roce a předchozích 14 letech neúspěšného hubnutí narazila přes internet na vaší dietu Myketo. Plně odhodlaná po tom co nezabíralo ale vůbec nic,ani pohyb,sem po pár měsících dodržování a po sléze postupném najetí na běžnou (zdravější stravu)zhubla na svou původní váhu před 14 lety a třemi dětmi. Všem doporučuji, na jídla sem se vždy těšila,dokonce sem si na ně tak zvykla,že si sem tam ještě nějakou tu vaši dobrutku dám. Nikol Macáková 36 let."