DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ: Pozor, na eshopu máme problém s akcí 2+1, svítí i na místech, kde platit nemá. Omlouváme se všem zákazníkům za vzniklé nepohodlí, na nápravě intenzivně pracujeme.

Lenka B.

Paní Lenka nám zaslala svůj příběh a my v MyKETO jsme pyšní, že naše keto dieta MyKETO změnila paní Lence život k lepšímu.

"Nikdy jsem vlastně nebyla baculka. Zároveň jsem nikdy nebyla dostatečně hubená, zpětně mi to přijde jako blbost, ale takhle nějak odstartovala má celoživotní "hubnoucí" anabáze.  Během let jsem se dopracovala při výšce 168 cm k váze 86 kilo. A to už jsem začala potřebovat opravdovou pomoc! A světe div se, ona přišla! Stačil jeden jediný, náhodný a úplně bezmyšlenkovitý KLIK a můj život (nebo osud?) se změnil. Klikla jsem totiž na reklamu MyKETO. 

Abych to mé vyprávění už dál zbytečně neprodlužovala… S MyKETO už žiji téměř 4 měsíce. MyKETO mě naučilo přemýšlet nad tím, co a proč jím. Vůbec nikdy nehladovím, miluju MyKETO proteinové nápoje, pudinky, ale i bramboráčky. Dopřávám si spoustu zeleniny a dalších dobrot (ale poctivě si hlídám cukry) a s čistým svědomím říkám, že mi nikdy nebylo lépe. A abych nezapomněla… vypadám a cítím se teď uplně jinak. A jedu dál."

Děkuji MyKETU za pomoc při nalezení mého nového JÁ."

Upozornění: Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením výživových poradců.

poradenská centra myketo