Darujte letos zdraví, krásu a štíhlost s MyKETO

ooPrvní svíčku na adventním věnci letos zapálíme 29. listopadu. První svíčka symbolizuje naději, druhá je symbolem míru, třetí svíčka se zapaluje za přátelství a čtvrtá, která bude letos hořet 20. prosince, se zapaluje za lásku. Nezapomeňte, podle tradice, na adventním věnci svíčky vždy zapalovat proti směru hodinových ručiček. Více než kdy jindy bychom se letos měli vyhnout předvánočnímu stresu, a naopak si dopřát klid a pohodu, které by měli být právě symbolikou Adventu. Advent většina z nás využívá k úklidu, pečení cukroví a vymýšlení vánočních dárků pro své nejmilejší.

pp

Jaké dárky letos koupit pro své blízké?

To je občas ohromná otázka. Některé dárky bývají přeceňovány nebo je dotyčný nevyužívá, například svetr s jelenem, ponožky nebo parfém, jsme již určitě všichni párkrát dostali. Chcete letos své blízké potěšit užitečnými dárky, které nejen ocení, ale které podpoří jejich životní styl, krásu, štíhlost, pohodu a upevní jejich zdraví? Myslete na své blízké letos s předstihem a darujte jim to, co si opravdu potřebují. Ukažte jim, že vám na nich záleží a chcete, aby byli v pohodě. Dárky by neměly být jen o ceně, ale hlavně o hodnotě, kterou našim blízkým přinesou.

Čtyři týdny do Vánoc!

Péči a starost o nejbližší můžete vyjádřit různými způsoby, překvapte letos své milované dárky, které jim řeknou, že na ně opravdu myslíte!

  • MyKETO vánoční balíček pro muže: balíček pro aktivní muže potěší nejen všechny sportovce, kteří chtějí podpořit sportovní výkon, budovat svalovou hmotu, ale i ty, kteří si chtějí svoji pracně vybudovanou kondici udržet a nepřibrat přes svátky kila navíc!
  • MyKETO vánoční balíček pro krásu a přitažlivost: potěšte svou milovanou manželku, partnerku nebo sestru, balíček je určený pro všechny ženy, které o sebe rády pečují, chtějí být krásné s krásnou pokožkou bez známek stárnutí, bez vrásek a celulitidy. Balíček obsahuje i luxusní proteinovou čokoládu, kterou může každá žena mlsat bez výčitek.
  • MyKETO vánoční balíček pro 50+ dárkový balíček pro babičku nebo pro dědu, je navržený tak, aby podpořil vitalitu a pohodu vašich rodičů nebo prarodičů. Je vyjádřením lásky a také snahy o udržení jejich dlouhého aktivního života. Na luxusní proteinové čokoládě bez přidaných cukrů s dostatkem kvalitních bílkovin si pochutná každý!
  • MyKETO vánoční balíček pro všechny: vánoční balíček pro všechny vaše blízké, kteří si hlídají linii nebo se snaží zhubnout. Balíček obsahuje luxusní vánoční dobroty bez přidaných cukrů. Každý produkt v balíčku je možné si kdokoliv vychutnat bez obavy z nabraných vánočních kil. Rozmazlete své milované vybranými dobrotami pro udržení ideální hmotnosti i během vánočních svátků.

 qq

Pospěšte si s nákupem vánočních balíčků v limitované vánoční edici 2020, ať máte letos dárky připraveny včas!

Vyvíjíme a vyrábíme pro vás vše s láskou pro vaší tělesnou i duševní pohodu.

KRÁSNÉ, ŠŤASTNÉ A POKLIDNÉ VÁNOCE VÁM VŠEM!